ولادت امام موسی کاظم (ع)
1389/09/11 15:29:00
سرویس اقتصادی
نماینده زنجان و طارم:

طارم، منطقه‌ای مستعد سرمایه‌گذاری با ارزش افزوده بالاست

**شهرستان طارم، منطقه‌ای مستعد و مناسب برای سرمایه‌گذاری با ارزش افزوده بالاست که باید از این ظرفیت بالای منطقه استفاده بهینه کرد.

سعدالله نصیری؛ نماینده زنجان و طارم با بیان این مطلب به روزنامه «مردم نو» زنجان، ابراز کرد: چنانچه دولت به دنبال سرمایه‌گذاری با ارزش افزوده بالا در مناطق مختلف کشور است، ضروری است توجه ویژه‌ای به منطقه طارم داشته و از هیچ کوششی در این زمینه دریغ نکند.

 وی با تأکید بر اینکه طارم منطقه‌ای بسیار مستعد و حاصلخیز برای انجام سرمایه‌گذاری در زمینه‌های مختلف است، افزود: متأسفانه این منطقه در مقایسه با سایر مناطق استان، کمتر مورد توجه قرار گرفته است.

این مقام مسئول با یادآوری اینکه شهرستان طارم به تازگی از نعمت گاز بهره‌مند شده است، عنوان کرد: علی‌رغم وجود ظرفیت گردشگری مطلوب در منطقه، راه‌های ارتباطی طارم با سایر مناطق کشور از جمله مرکز استان در حد ظرفیت و پتانسیل‌های این منطقه نمی‌باشد.

نصیری خاطر نشان کرد: چنانچه زمینه خروج طارم از بن‌بستی که هم‌اکنون در آن دچار است به وسیله راه‌های ارتباطی فراهم شود، کشاورزان این منطقه به موقع و با سهولت می‌توانند محصولات خود را به مناطق مختلف کشور عرضه کنند.

 وی همچنین با اشاره به صدور مجوز احداث دانشگاه آزاد طارم، خواستار تسریع در راه‌اندازی این دانشگاه شد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به فعالیت 5 شرکت خدماتی در منطقه طارم، عنوان کرد: جهت تجهیز بخش مکانیزاسیون هر یک از این شرکت‌ها، اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال مورد نیاز است.

نصیری به حضور هیأت دولت در مراکز استان‌ها اشاره کرد و گفت: اگر چه ممکن است تمام مصوبات سفرهای استانی اجرایی نشود، اما آمارها نشان می‌دهد بخش عمده‌ای از پروژه‌های مختلف در این مناطق اجرایی می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet