انتخابات ریاست جمهوری
1389/09/11 11:25:00
سرویس سیاسی
عضو هیات رییسه مجلس:

روند مذاکرات باید فارغ از مسائل سیاسی باشد

**عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: اتخاذ تصمیم اتحادیه اروپا در خصوص از سرگیری مذاکرات هسته‌ای موضعی درست و منطقی است به شرط آنکه آمیخته به مسایل سیاسی نشود.

"محمدحسین فرهنگی"در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت درخصوص موضع گیری اتحادیه اروپا در ارتباط با از سرگیری مذاکرات هسته ای با جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: هر ملتی بر احقاق حقوق خود پافشاری کند به موفقیت خواهد رسید.
 وی خاطرنشان کرد: از ابتدا هم بارها توسط مسئولان سیاسی جمهوری اسلامی  ایران مطرح شده بود که موضوع هسته ای ایران نباید در مسیر سیاسی قرار گیرد.
نماینده مردم تبریز در مجلس یادآور شد: اگر موضوع هسته ای ایران به جای سیاسی شدن پرونده به صورت فنی مورد بحث و بررسی قرار می گرفت هم دقیق تر بود هم منطقی تر.
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: ما امیدواریم پرونده هسته ای ایران در چارچوب معاهدات سازمان انرژی اتمی قرار گیرد تا حقانیت جمهوری اسلامی ایران زودتر به اثبات برسد.
فرهنگی تصریح کرد: آنچه مسلم است اینکه کشورها باید نسبت به این موضوع اشراف یابند که فعالیت های هسته ای جمهوری اسلامی ایران صلح آمیز است.
این نماینده مجلس اظهار امیدواری کرد: کشورهای مذاکره کننده در فضای مستقل، به دور از فشارهای سیاسی که از طرف کشورهای مانند امریکا وارد می شود تصمیم گیری کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet