انتخابات ریاست جمهوری
1389/09/11 15:29:00
سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

تریبون‌های عزاداری در محرم و صفر نباید جناحی شوند

**عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در ایام عزاداری سالارشهیدان نباید از تریبون‌ها استفاده ابزاری و جناحی شود.

"عوض حیدرپور"در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص نظارت بر عملکرد مداحان در ایام سوگواری در ماه محرم و صفر گفت: در عزاداری ها مداحان باید در جهت عدالت طلبی، شهادت طلبی امام حسین و یاران وفادار او سخن بگویند.
وی خاطرنشان کرد: صحیح نیست در ایام سوگواری حضرت امام حسین، مداحان از عدالت طلبی و شهادت طلبی ثارالله و فلسفه کربلا  فاصله بگیرند و به طرح مسایل سیاسی و جناحی بپردازند.
نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: استاد شهید مرتضی مطهری کتابی دارند که در این خصوص مطالب با ارزشی را مطرح کرده اند.
وی خاطرنشان کرد: بعد از پیروزی شکوهمند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری با رهمنودهایی که ارائه کردند تلاش نمودند تا بخشی از خرافه ها و شائبه هایی که از طرف مداحان عنوان می شد زدوده شود.
حیدرپورتصریح کرد:در چند سال اخیر متاسفانه تریبون های مراسم عزاداری محرم وصفر به نفع جریان سیاسی و حزبی خاصی جهت گیری کرده است که این در شان سوگواری ایام ماه خون و شمشیر نیست.
عضو کمیسیون امنیت ملی سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: باید نظارت بر عملکرد مداحان در ایام سوگواری ماه محرم و صفر اعمال شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet