هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سیدجلال یحیی زاده

شرایط برای طرح این صحبت‌ها مناسب نبود

سرویس سیاسی
**سیدجلال یحیی زاده نماینده تفت و میبد در یادداشتی که در هفته نامه بشارت منتشر کرده طرح سخنان کدخدایی را در شرایط کنونی نامناسب خوانده است.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389 ساعت 13:38

هفته گذشته نامه‌ای از سوی سخنگوی شورای نگهبان خطاب به رهبری منتشر شد که در آن، ایشان خواهان افزایش اختیارات رئیس‌جمهور شده بود. ضمن احترام به نظر هر فردی و از جمله سخنگوی محترم شورای نگهبان، به عقیده بنده شکل و شیوه‌ای که ایشان در ارائه مطالب انتخاب کرد، در فضای فعلی شیوه مناسبی نبود. ‌ای کاش ایشان در این شرایط و فضای فعلی، به این شکل و بدون در نظر گرفتن برخی مقدمات و ملاحظات، این مسائل را مطرح نمی‌کرد.

به هر حال، هم مسئولان و هم مردم عزیزمان می‌دانند که مجلس به دنبال انجام وظایف قانونی خود است و معتقدم همه نمایندگان، با هر موضع فکری و تعلق به هر جریان سیاسی، نسبت به سیاست‌های کلانی که رهبر معظم درباره مسائل کشور و تعامل قوا مطرح نموده‌اند، کاملاً منقاد و مطیع هستند. چون اختیارات رهبری در این گونه موارد، در قانون اساسی آمده و همه دستگاه‌ها و نمایندگان، شاید با کمی شدت و ضعف، به این مسائل التزام دارند.

با در نظر گرفتن این مسائل، نیازی به بسیاری از این مباحث نبود. امیدواریم در یک فضای آرام و دور از فضاسازی‌های سیاسی و با توجه به دیدگاه‌های رهبر معظم انقلاب، تعامل بین قوا محقق شود تا بتوانیم در راستای توسعه و پیشرفت ملی، قدم‌های خوب و مناسبی برداریم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000