خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت امام رضا (ع)
1389/09/12 08:50:00
سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

دولت باید بودجه سال 1390 را مطابق برنامه پنجم ارائه کند

**عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دولت باید بودجه سال ۱۳۹۰ را براساس برنامه پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی به مجلس ارائه کند.

"سید مصطفی ذوالقدر"در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص وضعیت بودجه سال 1390 کل کشور گفت: با توجه به مشخص شدن چارچوب برنامه پنجم توسعه که از مهرماه به مجلس و کمیسیون تلفیق برنامه ارائه شده دولت باید بودجه سال 1390 را براساس مواد و تکالیف آن تنظیم کند.
وی یادآورشد: بودجه سال آینده کل کشور باید به سمت عملیاتی شدن حرکت کند نه به شیوه "درآمد – هزینه" همانند سال های گذشته کشور.
نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی و حاجی آباد در مجلس گفت: براساس آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی دولت باید در آذرماه لایحه بودجه سال آینده را به مجلس تقدیم کند؛ بنابراین تاخیر در آن به معنای تخطی از قانون به شمار می آید.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بودجه هرچه به سمت عملیاتی شدن حرکت کند به معنی آن است که بهتر می توان منابع بودجه را در هزینه های عمرانی استفاده کرد، از درآمدهای نفتی فاصله گرفت.
این نماینده مجلس اظهار امیدواری کرد: دولت هرچه سریع تر لایحه بودجه سال 1390 کل کشور را به مجلس ارائه کند تا دولت با دقت بتواند مواد آن را مورد بررسی قرار دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet