هدر موبایل
1389/09/12 09:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی:

ترور اساتید دانشگاهی در پیشرفت ایران خللی وارد نمی‌کند

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ترور اساتید بسیجی دانشگاه‌های ایران اسلامی به هیچ وجه نمی‌تواند خللی در پیشرفت کشورمان وارد کند.

جواد کریمی‌قدوسی در گفت‌و‌گو با فارس، درباره ترور دو تن از اساتید دانشگاه شهید بهشتی به دست ایادی استکبار جهانی اظهار داشت: دشمنان نظام چون قادر به متوقف کردن ملت ایران از پیشرفت در علوم برجسته و روز جهان نیستند بنابراین ترور دانشمندان و اساتید برجسته در عرصه هسته‌ای کشورمان را در پیش گرفته‌اند.

نماینده مردم مشهد در مجلس با محکوم کردن ترور این استادان تصریح کرد: دشمنان نظام با خوی استکباری که دارند فکر می‌کنند با این اقدامات می‌توانند در سیستم تحقیق، مطالعات و پژوهش‌های ملت ایران مشکل ایجاد کنند، اما آنان بدانند با این اقدامات راه به جایی نخواهند برد.

وی افزود: دشمنان باید بدانند ایران درخت تناوری است که هرگز نمی‌توان آن را از ریشه قطع کرد و خللی در روند دستیابی کامل و جامع ایران به دانش صلح‌آمیز هسته‌ای وارد کنند.

کریمی‌قدوسی تاکید کرد: ملت ایران در زمان جنگ هزاران شهید را تقدیم انقلاب کرده است و هم‌اکنون در این مسیر با قدرت، ایمان و پایداری بیشتری گام بر می‌دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: دشمنان انقلاب اسلامی اگر چه با این اقدام ننگین خود بهترین گل ما را چیدند، اما هنوز دانشمندان دیگر و تربیت‌یافتگان استاد شهریاری قد علم خواهند کرد و حرکت انقلاب اسلامی را ادامه خواهند داد.

وی با بیان اینکه این اقدامات وحشیانه و ترور دانشمندان هسته‌ای ایران نیات شوم رژیم صهیونیستی و آمریکا را برای همه ملت‌ها و دولت‌ها بر ملا می‌کند، گفت: ملت ایران همچنان برای دستیابی به اهداف خود در عرصه دانش هسته‌ای استوار است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet