شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/09/12 11:38:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آقاتهرانی:

القای اختلاف بین اصولگرایان برنامه دشمن برای انتخابات آتی مجلس است

**یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس معتقد است که القاء وجود اختلاف بین اصولگرایان، خود یک نوع برنامه دشمن برای به شکست کشاندن اصولگرایان در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی است.

مرتضی آقاتهرانی نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به شایعات منتشره در خصوص وجود اختلاف بین اصولگرایان، گفت: موج و شایعه دروغ همیشه وجود خواهد داشت، البته در عین حال هیچ وقت هیچ گروهی ولو اینکه هر چقدر هم ادعا کند که متحد است، دقیقا اعضای آن همانند یکدیگر نخواهد بود.

وی افزود: با وجود اینکه سلایق بین گروه‌ها متفاوت است ولی در مقابل اصول هم مشخص هستند؛ تبعیت از ولایت فقیه، عمل به قانون اساسی و اصول مدنظر رهبر معظم انقلاب جزو اصولی هستند که افراد باید آنها را دارا باشند و هر کسی که این اصول را داراست، اصولگرا خواهد بود، در غیر این صورت او اصولگرا نیست.

نماینده مردم تهران در مجلس اختلاف سلیقه و فکر را امری طبیعی دانست و تصریح کرد: القاء اختلاف بین اصولگرایان خود یک نوع برنامه دشمن برای به شکست کشاندن اصولگرایان در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی است.

آقاتهرانی اضافه کرد: نباید شایعات را باور کرد. ولی هر کس امکان دارد با دیگری اختلاف سلیقه داشته باشد؛ بنده فقط با شخص خودم اختلاف ندارم.

وی خاطرنشان کرد: تبعیت از ولایت فقیه، عمل به قانون اساسی و متعهد بودن به قوانین همگی ملاک‌هایی هستند که بر اساس آن انسان‌های زیادی وجود دارند که در این مسیر حرکت می‌کنند.

"ملت ایران همه در این صف هستند، البته ممکن است با یکدیگر هم اختلاف‌نظراتی داشته باشند. "

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس در پایان اظهار داشت: آن عده‌ای که به اختلافات دامن می‌زنند، بیمار هستند و انشاءالله خداوند آنها را شفا بدهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet