هدر موبایل
1389/09/12 14:29:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سازدار:

رسانه‌ها بهترین ناظر بر عملکرد مجلس هستند‌

**نماینده مردم مرند و جلفا گفت: مطبوعات و رسانه‌ها به عنوان بهترین ناظر می‌توانند عملکرد نمایندگان را ارزیابی کنند و نتیجه ارزیابی خود را در اختیار مردم قرار دهند.

سیروس سازدار نماینده مردم مرند و جلفا‌ در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: درحال حاضر نمایندگان مجلس بر اساس یک‌سری اصول، مورد نظارت قرار می‌گیرند و به نظر من هیچ یک از مسئولان به اندازه نمایندگان تحت نظارت نیستند.

وی افزود: نمایندگان یک‌سری مراحل را می‌گذرانند و وارد مجلس می‌شوند و زمانی هم که نمایندگان به مجلس راه می‌یابند، مطبوعات و رسانه‌ها به عنوان بهترین ناظر می‌توانند عملکرد نمایندگان را ارزیابی کنند و در اختیار مردم قرار دهند.

نماینده مردم مرند گفت:‌ معتقدم که نقصی در مورد موضوع نظارت بر نمایندگان وجود ندارد و حتی موکلین نمایندگان نیز از تمام قضایای مربوط به وکلای خود مطلع‌اند.

سازدار در ادامه با اشاره به غیبت و تأخیر برخی نمایندگان در صحن علنی مجلس اظهار داشت: نمی‌توان نماینده را با حضور و غیاب کنترل کرد چرا‌که نمایندگان باید خودشان در جایگاهی قرار گیرند که به این مسائل توجه کنند.

وی با بیان اینکه نمایندگان باید به یک‌سری مسائل اخلاقاً پایبند باشند، افزود: به طور مثال تاکنون نام بنده به عنوان غایب و متأخر در مجلس قرائت نشده است و همواره سعی کرده‌ام حضور فعالی در کمیسیون‌ها داشته باشم.

این نماینده مجلس در پایان به دیگر همکاران خود توصیه کرد که شأن نمایندگی را حفظ کنند و اظهار داشت: نمایندگان باید ظرفیت مسئولیتی که برعهده آنها گذاشته شده را داشته باشند چرا‌که وجود برخی مسائل دیگر نمایندگان را هم عذاب می‌دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet