هدر موبایل
1389/09/13 09:12:00
سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس

دولت می‌تواند از پیش نویس برنامه پنجم برای ارائه بودجه 1390 استفاده کند

** شورای اسلامی تاکید کرد :دولت می تواند از پیش نویس برنامه پنجم توسعه اقتصادی ،اجتماعی و فرهنگی در خصوص تدوین بودجه ۱۳۹۰ استفاده کند.

"عزت الله یوسفیان" نماینده آمل در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص وضعیت بودجه سال 1390 کل کشور گفت:دولت می تواند از پیش نویس قانون برنامه پنجم توسعه برای تدوین و ارائه بودجه سال آینده به مجلس  استفاده کندضمن آن، باید توجه داشت که برنامه چهارم توسعه اقتصادی ,اجتماعی و فرهنگی یکسال تمدید شده است .
وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه برنامه پنجم توسعه اقتصادی ,اجتماعی و فرهنگی در حال بررسی است و شورای نگهبان هم نظر خود را ارائه نکرده است در نتیجه برنامه هنوز  لازم الاجرا هم نیست.
نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی گفت:اگر نظر شورای نگهبان در خصوص برنامه پنجم توسعه اقتصادی ،اجتماعی و فرهنگی طولانی شود در نتیجه می توان انتظار داشت بودجه در سال 1390 نمی تواند براساس برنامه تنظیم شود.
عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی اظهارداشت :البته اگر دولت بودجه سال 1390 کل کشور را به مجلس ارائه می کرد نمایندگاه بازهم نمی توانستند آنرا مورد بررسی قرار دهند چرا که در حال بررسی برنامه پنجم توسعه بودند.
یوسفیان خاطرنشان کرد:انتظار می رود بودجه سال 1390 نسبت به سال های قبل به صورت شفاف تر و واقعی تر به مجلس شورای اسلامی قرار گیرد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet