هدر موبایل
1389/09/13 09:33:00
سرویس اقتصادی
علیرضا سلیمی:

محلات صاحب نیروگاه می‌شود

**نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع طرح سؤال از رئیس‌جمهور گفت: با توجه به شرایطی که در حال حاضر در آن قرار داریم با طرح سؤال از رئیس‌جمهور مخالف هستیم.

"علیرضا سلیمی"نماینده محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی به روزنامه «وقایع» اراک گفت: از یک‌سو کشور در تحریم‌های بین‌المللی به سر می‌برد، از سوی دیگر نهایی شدن برنامه پنجم توسعه در اولویت قرار دارد و از طرف دیگر مقام معظم رهبری بر حفظ حریم‌ها تأکید کرده‌اند، در چنین شرایطی باید از رئیس‌جمهور حمایت شود و من به جد با طرح سؤال در چنین شرایطی مخالفم.

وی افزود: مخصوصاً اینکه ما در حال حاضر در کشور مشکلات فراوانی داریم که پرداختن به مسائل حاشیه‌ای این‌چنینی ما را از کارهای اصلی بازمی‌دارد.

علیرضا سلیمی همچنین با محکوم کردن ترورهای اخیر در تهران گفت: این ترورها، ترورهای کوری است که قطعاً نمی‌تواند در اراده ملت تأثیر بگذارد.

وی گفت: ایران در جهش علمی در دنیا در سال گذشته در صدر بوده است که این افتخار ویژه‌ای برای کشور محسوب می‌شود، چون در عرصه‌های نو به دستاوردهای بزرگی نائل شده است. سلیمی ادامه داد: دشمنان ما نمی‌توانند این پیشرفت‌ها را ببینند.

محلات صاحب نیروگاه می‌شود

علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی همچنین از آخرین پیگیری‌های خود در حوزه انتخابی خبر داد و گفت: در هفته اخیر جشن بزرگ غدیر را در سراسر منطقه داشتیم و مراسم گرامیداشت دانشجویان شهید را برگزار کردیم.

سلیمی ادامه داد: در مدتی که گذشت به پاره‌ای از روستاها نیز سرکشی داشته‌ام و دیدارهای مردمی نیز صورت گرفت.

وی از افتتاح یک نیروگاه در محلات در آینده نزدیک خبر داد و گفت: طرح ارزیابی ساخت یک نیروگاه در محلات به اتمام رسیده است و به زودی کلنگ آن به زمین زده خواهد شد.

علیرضا سلیمی خاطرنشان کرد در پروژه مسکن‌مهر در محلات و دلیجان نیز مجوز ساخت و احداث یک مسجد و یک مدرسه اخذ شده است چون واحدهای مسکن‌مهر در محلات و دلیجان با ظرفیت 1300 واحد هرکدام به مسجد و مدرسه نیاز داشتند.

نماینده مردم محلات و دلیجان تصریح کرد: همچنین مجوز گازرسانی چند روستای دیگر نیز در منطقه اخذ شده است که در چند روستا در مرحله عقد قرارداد است و در چند روستا نیز کار شروع شده و در مسیر عبور خط لوله گاز قرار گرفته‌اند.

وی افزود: در مجموع در محلات و دلیجان کار گازرسانی 16 روستا به اتمام رسیده و بقیه روستاها نیز به زودی کارشان تمام می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet