شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/09/13 09:57:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

تشریح مراتب اصولگرایی از زبان نوباوه و ابراهیمی

**عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: اصوگرایان نیز طبق قاعده تشکیک دارای مراتب مختلف می باشند، مانند متقین که دارای مراتبی اما در متقی بودن اشتراک دارند.

نوباوه: اصولگرایان مانند انگشتان دست کوچک یا بزرگ دارند

در همین ارتباط عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی گفت: در جریان راست، اصولگرا و اصولگراتر وجود دارد و همچنین این جریان نیز مانند انگشتان دست کوچک یا بزرگ هستند.

بیژن نوباوه نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با تاکید بر اینکه در جریان اصولگرایی هیچ تفرقه و اختلاف اساسی وجود ندارد؛گفت: درجات پایبندی افراد به چهارچوب های اصولگرایی براساس سلایق متفاوت، مختلف است؛ اما این امر به معنای وجود اختلاف اساسی در تفرقه در جریان اصولگرایی نیست.

وی تاکید کرد: افرادی که از اصول و چارچوب های اصولگرایی خارج شوند هرگز در جناح راست جایگاهی ندارند و در تفکر اصولگرایی نمی‌گنجند.

رئیس کمیته رسانه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در جریان راست نیز درجات پایبندی افراد به چارچوب های اصولگرایی متفاوت بوده و مانند انگلستان دست نیز کوچک یا بزرگ وجود دارد.

 

ابراهیمی: اصولگرایی دارای مراتب مختلف است

در ادامه ابراهیمی گفت: اصوگرایان نیز طبق قاعده تشکیک دارای مراتب مختلف می باشند، مانند متقین که دارای مراتبی هستند اما در متقی بودن اشتراک دارند.

حسین ابراهیمی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان تاکید کرد: اصولگرایی چتری گسترده است که اعضای آن در عین اختلاف سلایق سیاسی دارای اتحاد و وفاق کامل در اصول و چارچوب های اساسی هستند.

وی با بیان اینکه اصولگرایان نیز طبق قائده تشکیک دارای مراتب مختلفی می باشد،خاطر نشان کرد: اصولگرایان با تاکید بر نقاط مشترک، وحدت را تثبیت می کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet