هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

مذاکرات هسته‌ای باید در چارچوب بیانیه تهران باشد

سرویس بین الملل
**عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: درخواست اتحادیه اروپا از جمهوری اسلامی ایران برای ادامه مذاکرات هسته‌ای، پیروزی و موفقیت بزرگی به شمار می آید.
شنبه 13 آذر 1389 ساعت 14:23

"عوض حیدرپور شهرضایی"در گفتگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص  درخواست مجدد اتحادیه اروپا از ایران برای ادامه مذاکرات هسته ای گفت: جمهوری اسلامی ایران از ابتدا هم اعلام کرده بود، تمامی مقاصد و اهدافش در خصوص مسایل هسته ای صلح آمیز و انسان دوستانه است.

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسایل و موضوعات مورد مذاکره کشورهای اروپایی با جمهوری اسلامی ایران باید در چارچوب بیانیه تهران و اجلاس تهران باشد، تاکید کرد: اگر بناست در خصوص کار هسته ای صحبت شود این مسایل باید در چارچوب خلع سلاح هسته ای صورت گیرد.

وی خاطرنشان کرد: استفاده صلح آمیز هسته ای حق همه کشورهاست و هیچ قدرتی نمی تواند کشور دیگری را از این حق محروم کند، در عین حال آنجایی که نیاز به تامین سوخت در این رابطه داریم این کشورها باید آنرا تامین کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اتحادیه اروپا باید مواضع حقانی و شفاف ما را به کشورهای 1+5 انتقال دهد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000