هدر موبایل
1389/09/13 16:26:00
سرویس اقتصادی
بنایی:

در بودجه سال 90 شاهد حرکت نوینی در امور فرهنگی خواهیم بود

**نماینده مردم قم بودجه سال ۹۰ را به واسطه اینکه اولین برش از برنامه پنجم توسعه است، دارای اهمیت عنوان کرد و گفت: در بودجه ریزی برای سال ۹۰ باید اهداف برنامه پنجم توسعه، عملیاتی شود.

"علی بنایی" نماینده مردم قم در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، بودجه سال 90 را به واسطه اینکه اولین برش از برنامه پنجم توسعه و اولین گام برای اجرایی شدن این برنامه است، مهم عنوان کرد و گفت: در برنامه بودجه سال 90 مهمترین نگاه باید به عملیاتی شدن اهداف برنامه پنجم توسعه باشد که با ساعت‌ها کار کارشناسی و مذاکرات فراوان در مجلس و دولت آماده شده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی شفاف شدن نقش فروش نفت و گاز در بودجه عمومی کشور را خوشحال کننده عنوان کرد و گفت: یکی از نقاط قوت بودجه سال 90 نظام مند شدن درآمدهای نفت و گاز و شفافیت نقش آنها در بودجه ریزی کشور است.

بنایی همچنین حوزه فرهنگ را یکی از قوی‌ترین حوزه‌های مد نظر قرار گرفته در برنامه پنجم و به تبع در بودجه سال آینده عنوان کرد و افزود: در حوزه فرهنگ منابعی قوی برای ایجاد زیر ساخت‌ها دیده شده و تکالیف خوبی نیز مقرر شده است، به گونه ای که می‌توان وعده داد در بودجه سال 90 شاهد حرکت نوینی در امور فرهنگی خواهیم بود.

نماینده قم در پایان سخنان خود نگاه جدی به بودجه‌های عمرانی در  بودجه ریزی برای سال آینده را از نکات مهم و مثبت بودجه سال 90 عنوان کرد

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet