شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/09/14 10:05:00
سرویس صحن
نادران خواستار شد؛

توجه ویژه مجلس برای تدوین الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت

**"الیاس نادران" طی یک تذکر آئین‌نامه‌ای با اشاره به جلسه مقام معظم رهبری با تعدادی از نخبگان کشور برای تدوین «الگوی اسلامی- ایرانی پیشرفت»، خواستار گذاشتن وقت بیشتر در مجلس شورای اسلامی بر روی این مسئله شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "الیاس نادران" نماینده تهران،ری،شمیرانات و اسلامشهر در آغاز جلسه علنی امروز یکشنبه مجلس شورای اسلامی در تذکری با اسناد به ماده 107 آئین نامه داخلی،‌گفت:‌چهارشنبه گذشته جلسه ای باحضور مقام معظم رهبری با بیش از 100 نفر از نخبگان برگزار شد.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در این نشست، خاطرنشان کرد: معظم له در دیدار با نخبگان به تدوین «الگوی اسلامی- ایرانی پیشرفت» تاکید فرمودند.

نادران با اظهار اینکه رهبر معظم انقلاب تدوین الگوی اسلامی- ایرانی پیشرفت را یک سند راهبردی دانستند، خاطرنشان کرد:‌معظم له همچنین تاکید کردند که اهمیت تدوین این الگو بیشتر از سند چشم انداز است.

وی بر این اساس ضمن درخواست از رئیس مجلس برای اظهار نظر درخصوص تدوین الگوی اسلامی- ایرانی پیشرفت خواستار این شد که زمان بیشتر در مجلس برای تحقق منویات رهبری صرف شود.

"علی لاریجانی" رئیس مجلس شورای اسلامی هم در پاسخ با تائید نظر الیاس نادران، گفت:‌تدوین الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت موضوع بسیار مهمی است که در ماده یک لایحه برنامه پنجم توسعه هم به آن تاکید شده است.

وی تصریح کرد:‌با این حال موضوع تدوین الگوی اسلامی- ایرانی پیشرفت آنقدر پراهمیت است که می توان دوباره درباره آن بحث کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet