هدر موبایل
1389/09/14 10:13:00
سرویس صحن

موافقت مجلس با واگذاری آموزشکده های فنی و حرفه‌ای به وزارت علوم

**باموافقت مجلس شورای اسلامی از ابتدای برنامه پنجم آموزشکده ها و دانشکده های فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش با کلیه امکانات و اموال منقول وغیرمنقول و نیروی انسانی، دارائی ها و تعهدات و مسولیت ها از وزارت مذکور منتزع و به وزارت علوم تحقیقات و فناوری ملحق گردند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت در جلسه علنی روز یکشنبه و در ادامه بررسی گزارش کمیسیون تلفیق درخصوص مواد مراعی مانده و ارجاعی لایحه برنامه پنجم توسعه کشور نمایندگان ماده 28 مکرر 3 این لایحه را با 172 رای موافق، 9 رای مخالف و 8 رای ممتنع تصویب کردند.

براساس این مصوبه از ابتدای برنامه پنجم آموزشکده ها و دانشکده های فنی حرفه ای وزارت آموزش و پرورش با کلیه امکانات اموال منقول و غیرمنقول و نیروی انسانی و دارائی ها و تعهدات و مسئولیت ها از وزارت مذکور منتزع و به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ملحق می گردد.

این مصوبه همچنین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رامکلف کرده است در مقاطع کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته به پذیرش دانشجو در این آموزشکده ها و دانشکده اقدام نماید.

تبصره این ماده هم تاکید دارد، مبنای انتزاع و انتقال آموزشکده های فنی و حرفه ای و دانشکده هایی است که در سال تحصیلی 89-88 فعال بوده یا مجوز داشته اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet