خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت امام رضا (ع)
1389/09/14 13:12:00
سرویس صحن

توضیحات وزارت جهاد کشاورزی در مورد یک خبر

**در پی انعکاس خبری منتشر شده در روز ۳۰ آبان ماه در خبرگزاری خانه ملت به نقل از "اقبال محمدی" نماینده مردم مریوان و سروآباد و عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با عنوان "گله اقبال محمدی از عدم حضور مسئولان وزارت جهاد کشاورزی در مجلس" در برخی روزنامه‌ها، وزارت جهاد کشاورزی امروز با ارسال جوابیه‌ای به دفتر خبرگزاری، توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد.

در جوابیه وزارت جهاد کشاورزی آمده است: بازگشت به مطلب مندرج در برخی روزنامه‌های مورخ 1/9/1389 تحت عنوان "انتقاد از نبود مسئولان جهاد کشاورزی در مجلس" به نقل از سایت خبرگزاری خانه ملت،‌لطفا به منظور تنویر افکار عمومی نسبت به انعکاس توضیح ذیل همکاری لازم را مبذول فرمایید.

کارشناسان وزرات جهاد کشاورزی هنگام مطرح شدن مواد مرتبط با بخش کشاورزی در بررسی برنامه پنجم در مجلس شورای اسلامی حضور فعال داشته و تمامی نظرات آنها با توجه به کار کارشناسی که در تبادل نظر با نمایندگان محترم در کمیسیون‌های مرتبط انجام گردیده، در صحن علنی به تصویب نمایندگان محترم رسیده است که لازم است از کلیه نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به خصوص نمایندگان کمیسیون کشاورزی که در تصویب نظرات اهتمام وافری داشته‌اند، تشکر ویژه‌ای به عمل آید. بنابراین خبر منتشر شده در مورد عدم حضور مسئولان و نمایندگان وزارت جهاد کشاورزی در مجلس تکذیب می‌گردد.

یادآوری می‌شود، اقبال محمدی" نماینده مردم مریوان و سروآباد و عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی بعد از ظهر روز یک‌شنبه 30 آبان ماه طی مطرح کردن یک بند الحاقی پیشنهادی گفت:‌ در دو روزی که مجلس مباحث کشاورزی را مورد بررسی قرار می‌دهد متاسفانه ندیدیم مسئولان و نمایندگان جهاد کشاورزی در صحن حضور داشته باشند. ‌اگر یک یا دو نفر از مسئولان وزارت جهاد کشاورزی در زمان بررسی مواد کشاورزی برنامه پنجم در جلسه حضور داشته باشند، می توانند نمایندگان دولت و نمایندگان مجلس را در زمان ارائه پیشنهادهای خود راهنمایی کنند.

خبرگزاری خانه ملت، بنابر وظیفه رسانه‌ای خویش مبنی بر انعکاس اخبار جلسات علنی مجلس این خبر را همچون دیگر اخبار صحن علنی منتشر کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet