شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/09/15 14:57:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
غضنفرآبادی:

الگوی اسلامی-ایرانی در پیشرفت همه‌ جانبه کشور بسیار اثرگذار است

**نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه قطعا با توجه به نظر رهبری به الگوی اسلامی-ایرانی پیشرفت، این الگو طرحی موفق و علمی خواهد بود، گفت: الگوی اسلامی-ایرانی تاثیر بسزایی در روند پیشرفت همه‌ جانبه کشور خواهد داشت.

موسی غضنفرآبادی نماینده مردم بم و نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به برگزاری نشست راهبردی برای تدوین الگوی اسلامی-ایرانی پیشرفت، گفت: اهمیت جلسه در این بود که با محوریت شخص رهبر معظم انقلاب برگزار و مستقیما توسط رهبری کار برای تدوین این الگو آغاز شد.

وی افزود: با توجه به اینکه تا پایان سند چشم‌انداز 20 ساله زمان زیادی باقی مانده است و همانطور که رهبری معظم فرمودند، نباید در تهیه این الگو عجله کرد بلکه باید با دقت یک الگوی دقیق برای پیشرفت کشور طراحی و تدوین شود.

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس تصریح کرد: معیارها و ضوابط برای تدوین و طراحی الگوی اسلامی-ایرانی پیشرفت درنظر گرفته شده و فکر می‌کنم که 4 محور در این باره تبیین و بر اساس آن کارگروه‌هایی هم تشکیل خواهد شد.

غضنفرآبادی ادامه داد: این طرح براساس اندیشه‌های اسلامی و ایرانی تدوین خواهد شد و قطعا با توجه به نظر رهبری به این الگو و تاکیدات مکرر ایشان در گذشته، الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، طرحی موفق و علمی خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: باید در تمام زمینه‌ها الگوها و روش‌هایی وجود داشته باشند و زمانی که چنین الگوهایی پدید آمد، وجود آنها در روند و سرعت پیشرفت کشور تاثیرگذار خواهد بود.

نماینده مردم بم در مجلس همچنین تاکید کرد: الگوی اسلامی-ایرانی پیشرفت تاثیرات بسزایی در روند پیشرفت همه‌ جانبه کشور خواهد داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet