هدر موبایل
1389/09/15 16:08:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری:

الگوی پیشرفت اسلامی - ایرانی فراتر از سند چشم انداز است

**نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه تدوین الگوی پیشرفت اسلامی ایرانی باید مبنی بر دورنگری و آینده نگری باشد، گفت: این برنامه فراتر از سند چشم انداز ۲۰ ساله و برنامه ای برای ۱۰۰ سال آینده کشور است.

اسماعیل کوثری در گفتگو با مهر، درباره ضرورت های تدوین الگوی اسلامی - ایرانی پیشرفت اظهار داشت: ما برای آینده کشور از هم اکنون باید به فکر باشیم و تلاش کنیم الگویی در نظر بگیریم که آرمانها و اهداف خود را برای ملت و جهانیان بشناسانیم.

وی گفت: همه دنیا باید بدانند ما هم اکنون در کجا قرار داریم و قصد داریم به کجا برسیم.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تدوین الگوی پشرفت اسلامی-ایرانی پیشرفت باید مبنی بر دورنگری و آینده نگری باشد . نگاه ما در تدوین این برنامه فراتر از سند چشم انداز 20 ساله است نگاه ما باید این باشد که برای 100 سال آینده کشور برنامه ریزی کنیم و الگویی درخور وشایسته تدوین کنیم و براساس آن اهداف و نیازها را پیگیری کنیم.

کوثری خاطرنشان کرد: آینده نگری از ضروریات اداره کشور است و ما باید برای آینده دور هم برنامه داشته باشیم.

نماینده تهران گفت: با تدوین این الگو سیاست های کلان کشور براساس مبانی اسلامی- ایرانی تنظیم می شود و دولتهایی که در آینده سر کار می آیند نیز موظف به پیگیری این اهداف و برنامه ها خواهند بود و این مانع می شود که هر دولتی سلایق و نظرات خود را پیگیری کند.

کوثری الگوی اسلامی- ایرانی پیشرفت را یک استراتژی دراز مدت برای کشور دانست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet