هدر موبایل
1389/09/15 17:59:00
سرویس اقتصادی
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس:

تاخیر در ارائه بودجه به دقت‌نظر کارشناسی نمایندگان و کمیسیون‌ها آسیب می‌رساند

**عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دولت باید در موعد مقرر تعیین شده بودجه سالانه را تقدیم مجلس کند.

"محمد رضا شعبانی"در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص ارائه بودجه سال 1390 به مجلس گفت: براساس آیین نامه داخلی مجلس دولت باید بودجه سالانه را تا 15 آذر ماه به مجلس شورای اسلامی تقدیم کند.
وی خاطرنشان کرد: تاخیر در ارائه بودجه سالانه موجب خواهد شد تا نمایندگان اعضای کمیسیون تلفیق بودجه و کمیسیون های تخصصی به دلیل کمبود وقت با دقت نظر لازم به بررسی بودجه نپردازند. 
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: بودجه سالانه به دلیل اهمیتی که برخوردار است باید با نهایت دقت مورد بررسی قرار گیرد. عدول از این مقوله موجب خواهد شد تا مواد مورد بحث در بودجه  که برنامه یک سال کشور را تشکیل می دهد با شتاب و عجله به تصویب برسد.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیق مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با توجه به اینکه بودجه از مواد اقتصادی، اجتماعی سیاسی و فرهنگی به صورت ریز تشکیل شده است، لازم است نمایندگان با طومانینه مواد را مطالعه، بررسی و به تصویب برسانند.
شعبانی خاطرنشان کرد: ما انتظار داریم دولت بودجه سالیانه را در موعد مقرر به مجلس تقدیم کند و اجازه ندهد در کارشناسی و دقت نظر کمیسیون ها در هنگام بررسی بودجه آسیبی وارد شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet