خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/09/16 09:14:00
سرویس اقتصادی
عبدالمحمد بابااحمدی میلانی

دولت برقیمت‌ها نظارت کند

**"عبدالمحمد بابااحمدی میلانی"نماینده لردگان درمجلس دریادداشتی که درهفته نامه زرد کوه به چاپ رسانده با اشاره به آمادگی برای آغاز هدفمند‌سازی یارانه‌ها گفت:در آستانه اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها، حوزه انتخابیه ما و کل استان، در یک ارزیابی کلی آمادگی خوبی برای اجرای این طرح نشان می‌دهند.

 اطلاع‌رسانی‌های لازمه توسط مسئولان، باعث شده این طرح به خوبی برای مردم جا بیفتد و نگرانی‌ها و هراس‌هایی که مردم احساس می‌کردند، کاهش پیدا کرده است.

در حال حاضر، نگاه مردم به این طرح چنین است که همپای تلاش‌های دولت، همکاری کنند تا این ماموریت بزرگ که برای نسل‌های آینده کشور مفید است- به خوبی محقق شود. مردم خود می‌گویند که اگر این کار را که باید 15- 10 سال قبل انجام می‌شد، امروز هم انجام ندهیم، باز هم به تعویق می‌افتد و شرایط برای اجرای آن، از امروز هم نامساعدتر خواهد شد.

البته دولت باید نظارت بر صنوف و بازار را جدی‌تر کند، چون برخی افراد فرصت‌طلب با استفاده از شرایط کنونی، با افزایش بی‌رویه قیمت‌ها به مشکلات مردم دامن می‌زنند. بنابراین دولت باید با این افراد، با جدیت و قاطعیت برخورد کند و نظارت دقیقی بر قیمت‌ها داشته باشد، در عین حال اطلاع‌رسانی بیشتری برای مردم صورت بگیرد و افراد خاطی هم مجازات شوند.

اگرچه باید فشارهایی را برای اجرایی شدن این قانون، تحمل کرد، اما شخصاً مطمئنم که مردم به اجرای این طرح، کمک می‌کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet