هدر موبایل
1389/09/16 12:54:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فولادگر مطرح کرد:

رعایت 90 درصدی سیاست‌های اصل 44 در برنامه پنجم توسعه

**رئیس کمیسیون اصل ۴۴ مجلس گفت: عموما سیاست‌های اصل ۴۴ در لایحه برنامه پنجم رعایت شده و در کل می‌توان گفت که در بیش از ۹۰ درصد مواد برنامه، سیاست‌های اصل ۴۴ رعایت شده است.

حمیدرضا فولادگر نماینده مردم اصفهان و رئیس کمیسیون اصل 44 مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به بررسی مواد لایحه برنامه پنجم توسعه کشور و میزان رعایت سیاست‌های اصل 44 در روند بررسی‌ها، گفت: در روند بررسی برنامه پنجم کمیسیون اقداماتی را برای رعایت هر چه بیشتر سیاست‌های کلی اصل 44 انجام داد که از آن جمله می‌توان به پیشنهادات اصلاح و حذف برخی مواد لایحه اشاره کرد.

وی افزود: اقدامات دیگری هم توسط کمیسیون ویژه نظارت و پیگیری اصل 44 در رابطه با برنامه پنجم انجام داده است، در فصول مختلف وقتی کمیسیون احساس کرد که نیاز به مواد و بندهایی در جهت اجرای هرچه بهتر سیاست‌های اصل 44 وجود دارد، پیشنهاد الحاق مواد یا بندهایی در فصول مختلف توسط کمیسیون برای اضافه شدن در برنامه پنجم ارائه توسط اعضا پیشنهاد شد.

رئیس کمیسیون اصل 44 مجلس تصریح کرد: انتظار نداشتیم که یک فصل از برنامه پنجم به نام فصل اصل 44 نام‌گذاری شود اما توقع داشتیم که این سیاست‌های کلی اصل 44 در برنامه حاکم باشد.

فولادگر با اشاره به تشکیل کارگروهی برای تهیه و تدوین مواد و بندهایی که باید برای الحاق به برنامه پیشنهاد می‌شدند، اظهار داشت: نتیجه تشکیل این کارگروه الحاق برخی مواد و بندها به برنامه پنجم شد، البته فصل بهبود فضای کسب و کار نیز بیشتر موادش حاصل کار همین کارگروه بود.

فولادگر ادامه داد: عموما سیاست‌های اصل 44 در لایحه برنامه پنجم رعایت شده و در کل می‌توان گفت که در بیش از 90 درصد مواد برنامه، سیاست‌های اصل 44 رعایت شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet