پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1387/04/16 12:03:00
سرویس صحن

تذکر کوچک زاده و نادران در مورد طرح الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت

کوچک زاده و نادران در جلسه علنی امروز یکشنبه مجلس در مورد طرح الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت تذکر دادند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، مهدی کوچک زاده طی تذکر آیین نامه ای هنگام بررسی طرح الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت با استناد به ماده 110 گفت: در این ماده نیامده که اگر رئیس جلسه تذکر را وارد ندانست در ادامه پاسخ چیزی گفته شود که حقی ضایع گردد. در حالی که میکروفن تذکر دهنده خاموش می شود و او نمی تواند پاسخ و نظر خود را ارائه کند.

وی افزود: من از شما می خواهم که فقط بگویید تذکر وارد هست یا خیر؟

رئیس مجلس نیز در پاسخ گفت: تذکر شما وارد نیست و شما را به خوانده ماده 109 سفارش می کنم.

الیاس نادران نماینده تهران نیز در تذکر دیگری در خصوص این طرح گفت: این چیزی که دوستان ارائه کردند مصوبه مجمع تشخیص مصلحت است که باید در خود مجمع بررسی شود بنابر این باید از دستور کار خارج شود.

لاریجانی در پاسخ به وی نیز گفت: الان بحث فوریت این طرح مطرح است و در خصوص محتوا صحبت نمی کنیم.

عباس رجایی نماینده تهران نیز در تذکری در خصوص این طرح گفت: امروز وقتی دکمه تذکر را فشار می دهیم و یا رای خود را اعلام می کنیم به سرعت روی صفحه دستگاه ها ظاهر شده و سپس نیز پاک می شوند و این ممکن است حق نمایندگان را ضایع کند.

محبی نیا عضو هیات رئیسه نیز در پاسخ به وی گفت: متاسفانه دستگاه ها امروز ایراد پیدا کرده اند. دوستان فنی را هم دعوت کردیم که این ایراد را رفع کنند اما هنوز مشکل رفع نشده است و احتمالا تا جلسه بعد هم این ایراد باشد که پیگیر می کنیم تا رفع گردد.

لاریجانی نیز گفت: موضوع را پیگیری می کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet