شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/09/17 09:30:00
سرویس صحن
کواکبیان خواستار شد؛

رئیس مجلس اجازه طرح مباحث بیشتر را بدهد

**نماینده سمنان در مجلس شورای اسلامی طی یک تذکر آئین‌نامه‌ای از رئیس مجلس خواست به دلیل اهمیت موضوع تشکیل صندوق توسعه ملی اجازه طرح مباحث بیشتر و اظهارات موافق و مخالف را بدهد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، در جلسه علنی روز چهارشنبه 17 آذر 1389 و در ادامه بررسی ماده 76 لایحه برنامه پنجم توسعه کشور پیرامون تشکیل صندوق توسعه ملی "مصطفی کواکبیان" نماینده سمنان در تذکر شفاهی با استناد به مواد 163 و 17 آئین نامه داخلی اظهار داشت: مواد مراعا مانده لایحه برنامه خصوصا بحث تشکیل صندوق توسعه ملی مباحث مهمی هستند اما در جلسات دیروز و حتی امروز مشاهده می شود که به دلیل محدودیت زمانی به سرعت از این مباحث عبور می شود.

وی افزود: حتی این برگه ای که مربوط به این ماده است یک ساعت نیست که در اختیار نمایندگان قرار گرفته است و زحمت مطالعه برای نماینده نبوده است در حالی که باید 48 ساعت قبل در اختیار نمایندگان قرار گیرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از ریاست جلسه خواست اجازه طرح مباحث بیشتر و اظهارات موافق و مخالف را بدهد.

"علی لاریجانی" رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده سمنان گفت: طرح های یک فوریتی باید 48 ساعت قبل در اختیار نمایندگان قرار گیرد. اگر نمایندگان موافقت یا مخالفتی دارند هم مانعی برای طرح مباحث وجود ندارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet