هدر موبایل
1389/09/17 10:13:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون انرژی:

خط لوله پارس جنوبی در وقت مقرر به بهره‎برداری می‌رسد

**عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در واکنش به شایعاتی مبنی بر اینکه بهره برداری از خطوط لوله پارس جنوبی در وقت تعیین شده به بهره برداری نخواهد رسید،گفت: دشمنان خارجی و عوامل خود فروخته داخلی برای انتقام گیری از موفقیت پی در پی ایران با شایع پراکنی به دنبال متزلزل کردن موقعیت ایران در منطقه هستند در حالیکه با همت متخصصان داخلی خطوط پارس جنوبی در زمان تعیین شده و بدون تاخیر به بهره برداری خواهد رسید.

مجید ناصری نماینده مردم خوزستان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان افزود: خط لوله پارسی جنوبی شامل چندین فاز است که هر یک طبق زمان بندی مشخص و مدت زمان تعیین شده قابل بهره برداری است.

عضو کیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در طول مدت تحریم ها با مشکلات ویژه ای مواجه بودیم مثلا برخی شرکت های خارجی طرف قرارداد با ایجاد مشکل و بهانه تراشی در پی سنگ اندازی در مقابل برنامه های ایران بودند و طبق قرارداد متعهد شده عمل نکردند و قراردادها را فسخ کردند.

وی خاطرنشان کرد: البته به لطف خداوند متخصصان داخلی همه توان خود را به کار بستند تا فازهای چندگانه پارس جنوبی را به بهره برداری برسانند و در این خصوص از هیچ کوششی دریغ نورزیده اند.

ناصری نژاد اذعان داشت: دشمنان داخلی و خارجی برای انتقال گیری از موفقیت های پی در پی ایران و غلبه بر تحریم با شایعه پراکنی و شانتاژهای خبری به دنبال متزلزل کردن موقعیت ایران در منطقه و شایعه افکنی در مورد موفقیت کشورمان هستند؛ ولی باید بدانند که به همت جوانان ایرانی خطوط پارس جنوبی در وقت مقرر به بهره برداری خواهد رسید و تلاش دشمنان خارجی و عوامل خود فروخته فتنه داخلی هیچ تاثیری در آن نخواهند داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet