خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/09/17 10:17:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
امینی:

سهمیه ماهانه بنزین حذف نخواهد شد

**عضو کمیسیون انرژی در مجلس شورای اسلامی گفت: با اجرایی شدن قانون هدفمند کردن یارانه ها قیمت بنزین و حامل های انرژی تغییر نخواهد کرد و به همان قیمت ثابت ۴۰۰ و ۲۰۰ تومان عرضه خواهد شد.

جهانبخش امینی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: نمایندگان مجلس از هیأت دولت انتظار دارند که قانون هدفمند کردن یارانه ها را طبق برنامه های از پیش تعیین شده اجرا نمایند چرا که اجرای این قانون می تواند تأثیر بسزایی در شکوفایی اقتصادی کشور داشته باشد.

وی افزود: تولید کنندگان و اصناف مختلف در کشور نباید قیمت کالاهای خود را با افزایش قیمت حامل های انرژی افزایش دهند زیرا که حامل های انرژی جزئی از افزایش هزینه ها است.

امینی در ادامه خاطرنشان کرد: با اجرایی شدن هدفمندی کردن یارانه ها دولت باید با متخلفان در این زمینه برخورد جدی نماید و در این راستا اتحادیه ها و اصناف هم می توانند دولت را در بهتر اجرا شدن قانون هدفمند کردن یارانه ها یاری نمایند.

عضو کمیسیون انرژی با اشاره به اینکه قیمت حامل های انرژی باید در طول 5 سال به قیمت ثابت شده خود 750 تومان برسد، گفت: در مرحله اول اجرا شدن قانون هدفمند کردن یارانه ها قیمت بنزین آزاد نباید بیشتر از 400 تومان و قیمت سهمیه ای هم 200 تومان در میان مردم عرضه شود.

امینی افزود: عرضه بنزین در مرحله اول با قیمت آزاد  600 و قیمت سهمیه ای 300 تومان عرضه شود خلاف مصوبات مجلس است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet