خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1387/04/16 12:51:00
سرویس سیاسی

حاجی بابایی: به احتمال زیاد مهدی هاشمی برای تصدی پست وزارت کشور معرفی خواهد شد

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: به احتمال بالای هفتاد درصد مهدی هاشمی برای تصدی پست وزارت کشور از سوی دولت معرفی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، حمیدرضا حاجی بابایی در حاشیه جلسه علنی روز یکشنبه و در جمع خبرنگاران، در خصوص زمان تعیین رئیس فراکسیون اکثریت مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: جلسه هیات رئیسه فراکسیون تشکیل شده و ما مترصد هستیم که یک فرصت مناسبی بوجود بیاید که این هفته به احتمال زیاد رخ نخواهد داد و این جلسه برای هفته بعد از تعطیلات برگزار می شود تا رئیس و هیات رئیسه انتخاب شوند.

عضو هیات رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: علاوه بر این ما اصلاحاتی را در اساسنامه بوجود آوردیم که آن اصلاحات باید حتما به رای مجمع عمومی گذاشته شود. یعنی باید اول مجمع عمومی اساسنامه را تصویب کند و بعد هیات رئیسه و رئیس را انتخاب کند که این به هفته بعد از تعطیلات موکول می شود.

نماینده همدان در خصوص تعیین رئیس مرکز پژوهش ها گفت: امروز هم بحث رئیس مرکز پژوهش ها در هیات رئیسه مطرح هست و اگر بتوانیم به جمع بندی برسیم یکی از این افراد مطرح شده انتخاب می شود.

وی در مورد گزینه های مطرح برای ریاست مرکز پژوهش ها اظهار داشت: رحمانی فضلی، حسینیان، توکلی، امیدوار رضایی، نجفی، کوچک زاده و شهرزاد از جمله گزینه های مطرح برای ریاست مرکز هستند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet