هدر موبایل
1387/04/16 12:58:00
سرویس سیاسی

نادران: برای تنویر افکار عمومی، اعضای تحقیق و تفحص از قوه قضائیه بیانیه‌ای صادر خواهند کرد

عضو هیئت تحقیق و تفحص مجلس از قوه قضائیه گفت: برای تنویر افکار عمومی، اعضای این هیئت بیانیه‌ای صادر خواهند کرد که در اختیار مطبوعات قرار می گیرد .

به گزارش خبرنگار خانه ملت، نماینده مردم تهران در حاشیه جلسه علنی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران در خصوص اظهارات اخیر رئیس قوه قضاییه اظهار داشت: تلقی ما در مجلس این بود که قوه قضاییه می خواهد رفتار گذشته خود را به خصوص در رابطه با تعقیب اعضای هیات تحقیق و تفحص از قوه قضاییه و خطایی که در صدور آن ابلاغیه به دستور دادستان تهران کردند، تصحیح کند.

وی ادامه داد: اما با توجه به مصاحبه هایی که ادامه دارد و در مطبوعات منعکس می شود اعضای هیات تحقیق و تفحص که در مجلس هشتم نیز حضور دارند مصلحت را بر این دیدند که یک بیانیه ای را برای تنویر افکار عمومی صادر کنند و در اختیار مطبوعات قرار دهند.

نادران در ادامه درخصوص تشکیل کمیسیون ویژه بررسی طرح تحول اقتصادی گفت: تشکیل کمیسیون ویژه بررسی طرح تحول اقتصادی دولت موجب تضعیف کمیسیون های تخصصی مجلس خواهد شد و من برای عضویت در کمیسیون ویژه کاندیدا نخواهم شد.

نادران تصریح کرد: آنچه هم اکنون در حال انجام است یک کار اساسی و فوق العاده نیست بلکه اجرای قانون برنامه چهارم است.

وی افزود: هنوز مجموعه اقداماتی که قصد انجام آن را دارند مشخص نیست و تا به حال بحث آسیب شناسی مطرح بوده است که این آسیب شناسی هم در مستندات قانون برنامه سوم موجود است و هم در مستندات قانون چهارم است و حرف های تازه ای نیست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet