هدر موبایل
1389/09/17 11:31:00
سرویس صحن
لاریجانی با اعلام اتمام بررسی برنامه پنجم

امیدواریم دولت برنامه پنجم را به خوبی اجرا کند

**علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان بررسی برنامه پنجم از تمامی کسانی که در بررسی این برنامه نقش داشتند تشکر کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت،رئیس قوه مقننه اظهار داشت:‌ از نواب مجلس، ناظرین بر کمسییون های تخصصی، کمیسیون تلفیق و سخنگوی آن (محمدمهدی مفتح) که با دقت به ارزیابی پیشنهادات نمایندگان پرداخته است متشکر می کنم.

وی همچنین از فقهای عضو شورای نگهبان تشکر کرد وگفت: شورای نگهبان هم زمان با مجلس به بررسی مواد برنامه پرداخت و از آنها خواهش می کنم تا در این تعطیلی مجلس بررسی موادباقی مانده را به انجام برساند.

وی همچنین از معاونت برنامه ریزی، کارشناسان این معاونت، از مسئولان دستگاه اجرایی مرکز پژوهش های مجلس، اداره قوانین، اداره نظارت، مسئولان صحن، دبیران کمیسیون ها امور کمیسیون ها، بخش تدارکات، کارشناسان امور عالی و کارشناسان مختلف مجلس که  در ایام بررسی برنامه پنجم مجلس را یاری کردند، تشکر کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین از خبرنگاران و روزنامه نگاران و تمامی خبرگزاری ها و جرایدی که در طول برنامه پنجم اخبار مجلس را پوشش دادند تشکر نمود.

لاریجانی در ادامه از طرف امیدار رضایی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی که وظیفه اعلام اسامی غایبین مجلس را برعهده داشت از نمایندگان عذر خواست و گفت:‌ این کار برای انضباط مجلس صورت گرفت که البته مطابق با آئیننامه داخلی مجلس است.

وی در پایان خاطرنشان کرد:‌ برنامه پنجم توسعه یکی از اسناد مهم کشور است که با حوصله به اتمام رسید و امیدواریم که دولت برای روشن کردن مسیر کشور به خوبی آن را اجرا کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet