هدر موبایل
1389/09/17 12:25:00
سرویس اقتصادی
یوسفیان ملا:

اخلال در اقتصاد کشور در همه زمان‌ها مجازات دارد

**عضو کمیسیون قضایی و حقوقی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مخاطب قانون هدفمندی یارانه ها دولت است تاکید کرد: عدم اجرای این قانون از سوی مردم مجازاتی را شامل حال آنها نخواهد کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت "عزت‌الله یوسفیان‌ملا" در حاشیه جلسه علنی روز چهارشنبه 17 آذر ماه در جمع خبرنگاران تصریح کرد:‌ قانون هدفمندی یارانه ها خطاب به دولت است و قوه مجریه باید آن را اجرا کند در نتیجه عدم اجرای آناز سوی مردم معنی ندارد و مجازاتی راشامل حال مردم نمی کند.

نماینده مردم آمل و لاریجانی ادامه داد: قرار است این قانون در زمینه های مختلف ازجمله انرژی با شیب ملایم در سال های متمادی اجرا شود.

یوسفیان ملا با اشاره به اینکه پیش از این از او درخصوص اخلال در اقتصاد کشور سوال شده بود، توضیح داد: سوال شده بود در زمان اجرای قانون هدفمندی اقداماتی انجام دهند که نفس آن جرم محسوب شود به صورتی که ارزاق عمومی را احتکار کنند چه حکمی دارد، پاسخ دادم این اقدام در تمام زمان‌ها اخلال در امر اقتصاد کشور خواهد برد و مجازات دارد.

وی تاکید کرد:‌ اما آنها این موضوع را کنار هدفمندی یارانه ها قرار دادند و مطرح کردند هرکس این قانون رااجرانکندمجازات خوهد شد.

یوسفیان گفت: در طول سی سال قضاوت اعتقاد داشتم ریختن قطره خونی به ناحق چه در قلم قاضی باشد چه در شهادت شاهدین سیل خروشانی خواهد شد که همه را ازجمله تقویت و تشویق کننده این امر را با خود خودهد برد.

این نماینده تاکید کرد: قانون ‌هدفمند کردن یارانه ها خطاب به دولت است و هیچ مجازاتی از جمله شلاق، جزای قانونی و جریمه نقدی در این قانون برای افراد در نظر گرفته نشده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet