هدر موبایل
1389/09/17 13:49:00
سرویس اقتصادی
یوسف نژاد با اشاره به سفر استانی رییس جمهور

دستاورد این سفر برای استان مازندران رضایت‌بخش بود

**نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور هیأت دولت در استان مازندران می‌گوید:حضور دکتر احمدی‌نژاد در ساری با استقبال شایسته مردم روبه‌رو شد. همچنین حضور وزیر محترم کشور، رئیس سازمان تربیت بدنی و به‌ویژه جناب دکتر رحیمی، معاون اول رئیس‌جمهور و همچنین صادق محصولی در شهرستان ساری پیامدهای بسیار خوبی برای استان و این حوزه انتخابی داشته است.

علی‌اصغر یوسف‌نژاد به برخی از این مصوبات و دستاوردها اشاره می‌کند و می‌گوید: از جمله دستاوردهای این سفر در شهرستان ساری می‌توان به کلنگ‌زنی کارخانه سایپای ساری که با حضور معاون اول رئیس‌جمهور صورت گرفت و حرکت مؤثری در زمینه تولید و توسعه صنعت در ساری بود، اشاره کرد.همچنین جناب رحیمی در این سفر تصویب فرمانداری منطقه سورک میاندرود را اعلام کردند که مورد استقبال و حمایت شهروندان ساری قرار گرفت.

این نماینده در ادامه به اقدامات وزیر کشور در ساری اشاره کرده، می‌گوید: افتتاح پالایشگاه کیاسر حرکت بسیار مفید و مؤثری برای آینده استان و به‌ویژه شهرستان ساری بود که با حضور وزیر محترم کشور صورت گرفت.ضمن اینکه جناب نجار یک واحد صنعتی بزرگ با بیش از 100 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری را نیز افتتاح کردند.

یوسف‌نژاد می‌افزاید: ایشان همچنین از پل روگذر میدان ولی عصر ساری هم بازدیدی داشتند و وعده‌هایی برای تأمین اعتبار و پشتیبانی از پروژه‌های عمرانی مربوط به وزارت کشور را داده‌اند.

اما موضوع ورزش و دستاوردهای این بخش هم مورد دیگری است که عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی به آن اشاره می‌کند و می‌گوید: افتتاح دو سالن ورزشی در روستاهای بادله و جام‌خانه و همچنین وعده عملیاتی کردن دو سالن کشتی در روستاهای فوق از جمله مواردی بود که به همت سعیدلو، رئیس سازمان تربیت بدنی انجام شد.

این نماینده ادامه می‌دهد: با توجه به پتانسیل‌های فراوان در استان برای بحث ورزش توجه جدی به این امر از درخواست‌های همیشگی مردم استان بوده که امیدوارم با جدیت بیشتری پیگیری شود.

 نماینده مردم ساری در ادامه می‌گوید: در زمینه آب، راه، امور فرهنگی و صنعت و همچنین توجه به مدیریت شهری نیز اعتبارات مناسبی برای شهرستان منظور شده است. از سوی دیگر برای تقویت مهار آب‌های سطحی و نیز ارائه تسهیلات به آب‌بندان‌ها و امور کشاورزی نیز مصوبات بسیار خوبی داشته‌ایم.

علی‌اصغر یوسف‌نژاد در پایان می‌گوید:دستاورد این سفر با توجه به نیازهای مورد تقاضای ما برای استان رضایت‌بخش بود و امیدواریم با عملی شدن این پروژه‌ها بتوانیم شاهد پیشرفت و بهبود بیشتر امور در شهرستان ساری باشیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet