شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/09/17 15:38:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو فراکسیون اصولگرایان:

غرب مجبور به کنارگذاشتن سیاست چماق و هویج در قبال ایران است

**یک نماینده مجلس با یادآوری سخنان دیروز رییس جمهور مبنی بر اینکه غرب برای مذاکره با ایران باید تحریم و قطعنامه را کنار بگذارد گفت : غرب مجبور است سیاست چماق و هویج را در قبال ایران کنار بگذارد.

حسن نوروزی عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با ایرنا مذاکرات ایران و گروه 1+5 را مثبت ارزیابی کرد و افزود: توفیقات و توافقات دکتر جلیلی و برنامه ریزی برای ادامه مذاکرات در ترکیه نشان می دهد که جهان ایران هسته ای را پذیرفته است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران در چارچوب قانون کار می کند گفت : هدف جمهوری اسلامی ایران از دستیابی به انرژی هسته ای صلح آمیز است.

وی با اشاره به سخنان دیروز احمدی نژاد مبنی بر اینکه غرب برای مذاکره با ایران باید تحریم و قطعنامه را کنار بگذارد تاکید کرد: تشخیص رییس جمهور بر اساس مصلحت و حکمت بوده است.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس هشتم ادامه داد: اگر غربی ها ما را تحریم کنند در حقیقت خودشان را تحریم کرده اند چرا که خودشان را از انرژی، نفت، صادرات و واردات ایران محروم کرده اند.

نماینده رباط کریم در خانه ملت با بیان اینکه به عنوان یک کشور مستقل آماده همکاری با همه کشورها هستیم تصریح کرد: غرب مجبور است که سیاست چماق و هویج را در قبال ایران کنار بگذارد زیرا نمی شود هم مذاکره کرد و هم تحریم .

عضو مجمع نمایندگان روحانی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تعامل ایران سازنده است، گفت: فعالیت های هسته ای ایران هیچ کشوری را تهدید نمی کند اما فعالیت های نظامی و هسته ای اسراییل سراسر خاورمیانه را تهدید می کند.

نوروزی با بیان اینکه خود امریکا هم تهدید است، گفت : جمهوری اسلامی ایران حتی در جنگ با عراق و در برابر حملات شیمیایی صدام هم مقابله به مثل نکرد و همواره بر اساس اصول انسانی و اخلاقی پیش رفته است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet