ایام محرم 1398
1389/09/17 17:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
صمد فدایی:

اقتدار هیأت ایرانی در مذاکرات ژنو ناکامی غرب را به نمایش گذاشت

**نماینده مردم سنقروکلیایی با اشاره به مذاکرات ژنو، گفت: هیأت ایرانی در این مذاکرات بسیار با اقتدار ظاهر شد و ناکامی غرب را به نمایش گذاشت.

صمد فدایی در گفت و گو با ایرنا افزود: رفتار تیم مذاکره کننده ایرانی در این مذاکرات به گونه ای بود که با اقتدار بر روی مواضع به حق ایران ایستاد و با طرف غربی نشان داد که حق ندارد هر طور تمایل داشته باشد نظرات خود را به ایران دیکته کند.

وی گفت: در این راستا طرف غربی قطعا ناچار است نظرات جمهوری اسلامی و حق مسلم و واقعی ایران را برای استفاده از انرژی های پاک و هسته ای بپذیرد.

نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اقتدار هیات ایرانی در مذاکرات برای ادا کردن حق شهید شهریاری، افزود: شهید شهریاری و دکتر عباسی و دیگر دانشمندان قربانی های بیگناه منازعی هستند که خود آژانس هسته ای با همکاری سازمان های جاسوسی و اطلاعاتی امریکا، رژیم غاصب صهیونیستی و انگلیس طراحی می کنند.

وی ادامه داد: بارها و بارها توسط مسوولان کشور اعلام شده که بحث هسته ای در کشور ما بحث رسیدن به انرژیهای صلح آمیز و در جهت اجرای تحقیقات و پژوهش های علمی به کار می رود.

فدایی گفت: غربیها هرگز نمی توانند با حذف دانشمندان هسته ای روند رو به رشد پیشرفت هسته ای در ایران را متوقف کنند.

وی با بیان اینکه 30 سال است که استکبار جهانی با آزمایش و خطا با مردم ایران برخورد می کند، افزود: غربیها باید بدانند مطمئنا بسیاری از دانشمندان جوان راه شهید شهریاری را ادامه خواهند داد و از مواضع به حق ایران در پژوهش ها و تحقیقات هسته ای جانانه دفاع خواهند کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet