خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/09/17 18:30:00
سرویس کمیسیون ها

آلودگی هوای تهران در جلسه امروز مجمع نمایندگان تهران بررسی شد

**آلودگی‌ هوای تهران و مشکلات بخش آب و فاضلاب این استان در جلسه امروز مجمع نمایندگان استان تهران با حضور مسئولان بررسی شد.

"لاله افتخاری" عضو مجمع نمایندگان استان تهران با اشاره به جلسه امروز عصر این مجمع در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، اظهار کرد: ما در این جلسه میزبان 2 گروه بودیم که بخش اول به مسئولان استانداری و متولیان سالم‌سازی هوای تهران اختصاص داشت.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامهشر در مجلس، با تاکید بر اینکه بحث آلودگی هوای تهران به یکی از معضلات بزرگ تبدیل شده است، گفت: در این رابطه مسئولان گزارش‌هایی از پیگیری‌های صورت گرفته برای جلوگیری و پیشگیری از آلودگی هوای تهران ارائه کردند که قابل قبول بود، البته در این میان پیشنهادها و صحبت‌هایی مطرح شد که قرار شد پیگیری‌های لازم در این‌باره انجام شود.

وی همچنین به بخش دوم این جلسه اشاره کرد و افزود: این نشست بازهم با حضور استاندار و مسئولان آب و فاضلاب استان تهران و شهرستان‌های آن به خصوص شهرها و شهرک‌های جدید بود که به روند کار دراین حوزه پرداخته شد.

افتخاری تصریح کرد: وضعیت کلی فاضلاب‌های استان تهران، سدها و کانال‌های آبرسانی، بودجه‌ها و همچنین وام‌های گرفته شده از صندوق بانک اسلامی، بحث‌هایی بودند که در این جلسه بررسی شدند.  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet