انتخابات ریاست جمهوری
1386/05/15 15:33:00
سرویس فرهنگی

تمدن:‌هیئت نظارت تنها نظر مشورتی خود را به سازمان صدا و سیما ارائه می کند

تمدن گفت::‌ در هیئت نظارت بر صدا و سیما هیچگونه تصمیمی مبنی بر اخراج و ابقاء افراد در صدا و سیما اتحاذ نمی‌شود، بلکه این هیئت تنها نظر مشورتی خود را به سازمان صدا و سیما ارائه می کند.

مرتضی تمدن نماینده شهرکرد در مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی امروز دوشنبه مجلس در جمع خبرنگاران با اشاره به بررسی شکایات و انتقادات مردم نسبت به نحوه رفتار فرزاد حسنی مجری برنامه کوله‌پشتی گفت:‌ هیئت نظارت و مسئولان سازمان صدا و سیما اعتقادی به برخورد مستقیم با مجری این برنامه ندارند، چرا که اگر ایراداتی به برنامه کوله‌پشتی وارد است، باید متوجه مدیران این برنامه باشد و آنان باید در این زمینه پاسخگو باشند.
عضو هیئت نظارت بر صدا و سیما افزود: نظر این هیئت در خصوص نحوه رفتار مجری برنامه کوله‌پشتی با یکی از فرماندهان نیروی انتظامی به رئیس سازمان صدا و سیما اعلام شده است و از سوی رئیس این سازمان هم تصمیمی برای اخراج حسنی مجری برنامه اتخاذ نشده است.
لازم به ذکر است که سردار رادان فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ چندی پیش در برنامه کوله‌پشتی حضور یافت که فرزاد حسنی مجری این برنامه نسبت به طرح ارتقای امنیت اجتماعی که از سوی نیروی انتظامی در حال انجام است انتقاداتی را مطرح کرد که باعث واکنش هایی نسبت به این برنامه شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet