خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1387/04/16 15:30:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور

"علی لاریجانی" رییس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز یکشنبه تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش خانه ملت، تذکرات قرائت شده به این شرح است:

تذکر امیری خامکانی نماینده زرند و کوهبنان به رئیس جمهور در خصوص صدور دستور به دستگاههای اجرایی و وزرا برای  پاسخگویی به تذکرات نمایندگان مجلس .

تذکر ترابی قهفرحی نماینده شهرکرد به وزیر آموزش و پرورش در خصوص عمل به وعده داده شده به آموزشیاران نهضت سود آموزی .

تذکر محمدی نماینده اردبیل، نیر و نمین به وزیر آموزش و پرورش در خصوص لزوم پرداخت سرانه مدارس، شفاف سازی و تثبیت حق التدریسان و اطلاع رسانی شفاف ساماندهی طرح منابع انسانی .

تذکر پولادی نماینده ایلام، مهران، ایوان و چرداول به وزیر آموزش و پرورش در خصوص لزوم پرداخت مطالبات معوقه و پاداش بازنشستگی فرهنگیان استان ایلام .

تذکر اسماعیلی نماینده گرمی به وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص لزوم تامین نیروی انسانی و پزشکان متخصص بیمارستان ولایت شهرستان گرمی .

تذکر جعفری نماینده سمیرم به وزیر بازرگانی در خصوص تسریع در رسیدگی به گرانی افسار گسیخته و تورم   .

تذکرات اسماعیلی نماینده هشترود و چاراویماق و رحمانی نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر به وزیر بازرگانی در خصوص نظارت جدی به قیمت ها و جلوگیری از افزایش قیمت بی رویه کالاها و تامین و تدارک مایحتاج عمومی قبل از سپری شدن موعد مقرر و به وزیر راه و ترابری در خصوص اصلاح ورودی و خروجی و زیر گذرهای آزاد راه زنجان - تبریز و برخورد جدی و قانونی با پیمانکاران کم تعهد در ساخت مسیر .

تذکر قادری نماینده شیراز به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص پرداخت تعهدات ریالی مصوبات سفر رئیس جمهوری به استان فارس برای طرح های آبخیزداری شهرستان شیراز .

تذکر صادق نماینده آستانه اشرفیه به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص رفع کمبود کودشیمیایی و کنترل بازار آزاد آن و رفع نارضایتی شدید کشاوزران .

تذکر عزتی نماینده دهلران و درهشهر به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص رسیدگی به ضعف مدیریت و بی تدبیری رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام .

تذکر مطورزاده نماینده خرمشهر به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص ضرورت انجام سمپاشی هوایی نخیلات منطقه با توجه به پدیده مخرب گرد و غبار سالجاری .

تذکرات قمری نماینده ایلام، مهران، ایوان و چرداول به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص لزوم پرداخت غرامت به صاحبان گلخانه های استان ایلام بعلت سهل انگاری کارشناسان آن وزارت در انجام مطالعات و بررسی های مقدماتی؛ به وزیر راه و ترابری در خصوص بررسی علل روند کندی اجرای طرح های راهسازی در شهرستانهای شیروان چرداول و ایوان و به وزیر نیرو در خصوص ممانعت از قطعی توجیه ناپذیر آب و برق درنقاط مختلف استان ایلام .

تذکر انصاری نماینده زنجان و طارم به وزیر علوم تحقیقات و فناوری در خصوص اقدام بموقع و موثر آن وزارت در مدیریت بحران حوادث دانشگاه زنجان و اظهارات نادرست غیر مسئولانه و جانبدارانه وزیر از مدیران متخلف .

تذکر بزرگواری نماینده کهگیلویه و بهمئی به وزیر نیرو در خصوص رفع مشکل قطع جاده ارتباطی شهرستان کهگیلویه و بهمئی بلحاظ ایجاد سد مارون .

تذکر نقوی حسینی نماینده ورامین به وزیر نفت در خصوص ضرورت تامین گازوئیل مورد نیاز موتورهای آب کشاورزان در فصل برداشت محصولات بخصوص صیفی جات شهرستان ورامی باتوجه به خاموشی و قطع برق .

تذکرات اخوان نماینده تفرش و آشتیان به وزیر راه و ترابری در خصوص تسریع در چهار خطه نمودن اتوبان جاده فرمهین - اراک با توجه به تصادفات  منجر به فوت این جاده  و به وزیر مسکن و شهرسازی در خصوص مشخص نمودن تعداد ساخت مسکن  جوانان فاقد مسکن شهرهای تفرش - آشتیان و فراهان .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet