خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/09/18 12:26:00
سرویس اقتصادی
اسماعیلی تاکید کرد:

هماهنگی؛حرف اول در هدفمندکردن یارانه‌ها

**نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: بحث اجرایی شدن هدفمندکردن یارانه‌ها از جمله مواردی است که مورد نظر و توجه مجلس و دولت است و هر دو این نهادها به عنوان متولیان اصلی درصدد هستند که آن‌را اجرایی کنند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "ولی اسماعیلی" نماینده گرمی در گفتگو با هفته‌نامه خبر اردبیل گفت:بی‌شک اگر این قانون اجرایی نمی‌شد و به این مرحله نمی‌رسید ظرف 4-5 سال آینده از نظر بودجه با مشکلات بسیاری روبه‌رو می‌شدیم که این نکته مهمی است چرا که تمام راه‌های توسعه بی‌حاصل می‌ماند.

وی افزود:این قانون در حال حاضر به مرحله‌ای رسیده که تاحدودی به کندی پیش می‌رود اما از آنجایی که طرح بزرگ و یک جراحی قابل توجه است این نوع حرکت قابل تأمل است.

اسماعیلی اظهارداشت:با توجه به تبعات و شرایط پیرامون اجرایی این قانون به نظر می‌رسد اقدام دولت و نظر مجلس برای انجام این قانون به طور ملایم و با شیب کم بسیار نکته مهمی است چرا که ماحصل آن این است که کمترین فشار به مردم وارد شود که نکته مهمی است البته این قانون نه تنها قبل از اجرا بلکه در مسیر اجرا نیز باید بسیار مدنظر باشد بدین معنا که با یک نظارت دقیق و کنترل‌های مناسب مسیر برای تحقق اهداف این طرح هموار شود.

وی یادآور شد:آنچه مسلم است تصویب و اجرا این قانون 2 مقوله جداست اما باید همراستا و هماهنگ با هم عملیاتی شوند چرا که برای رسیدن به اهداف، هماهنگی نهادهای مربوطه حرف اول را می‌زند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet