هدر موبایل
1387/03/11 16:18:00
سرویس صحن
در جلسه علنی بعد از ظهر شنبه

اعتبارنامه 250 نماینده مجلس هشتم تصویب شد

در جلسه علنی بعد از ظهر روز شنبه اسامی ۲۵۰ نماینده هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی که اعتبارنامه های آنان در شعب پانزدهگانه بررسی اعتبارنامه ها به تصویب رسیده بود، قرائت گردید.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، اسامی اعضای هر یک از 15 شعبه که اعتبار نامه های آنان تصویب شده به شرح ذیل است:

شعبه یک

فرهاد دلقپوش، داوود محمد جانی، عبدالله کعبی، سیدعلی موسوی، سیدحسین دهدشتی، مصطفی طباطبایی نژاد، نورالله حیدری، سیدسلمان ذاکر، جواد جهانگیرزاده، نادر قاضی پور، جواد صبور، عزت الله یوسفیان، سیدمهدی صادق، عباس رجایی، سید احمد لطفی آشتیانی، قاسم محمدی و سید کاظم موسوی از اردبیل.

شعبه دوم

 اکبر رنجبرزاده از حوزه انتخابیه اسد آباد، هادی قوامی از اسفراین، حشمت الله فلاحت پیشه از اسلام آباد غرب، نیره اخوان بیطرف از حوزه اصفهان، محمدتقی رهبر از صفهان، محمد کریم شهرزاد از اصفهان، حمیدرضا فولادگر از اصفهان، حسن کامران از اصفهان، ابوالقاسم رحمانی از اقلید، حجت رحمانی از الیگودرز، فریدون حسنوند از اندیمشک، غلامحسین مسعودی ریحان از اهر و هریس، شعیب جویجری از اهواز، سیدشریف حسینی از اهواز، ناصر سودانی از اهواز، حمیدرضا دهقانی از ایذه و باغملک، محمد قیوم دهقانی از ایرانشهر، شاپور پولادی و داریوش قنبری از ایلام، ایوان، شیروان، چرداول و مهران به تصویب رسید.

شعبه سوم

علاالدین بروجردی از بروجرد، موسی الرضا ثروتی از بجنورد، محمد آشوری تازیانی از بندرعباس، علی کریمی فیروزجانی از بابل، محسن نریمان از بابل، مقداد نجف نژاد از بابلسر، محمدتقی بختیاری از بافت، محمد مهدی شهریاری از بجنورد، سیروس برنا از بروجن، احد خیری از بستان آباد، موسی غضنفرآبادی از بم، ضیاء الله اعزازی مللی از بناب، حسن خسته بند از بندرانزلی، سیدمصطفی ذولقدر از بندرعباس، محمد امین فرج زاده از بندرعباس، احمد جباری از بندر لنگه و روح الله جانی عباسپور از بویین زهرا.

شعبه چهارم

غلامعلی میلگی نژاد از بوشهر، محمد قسیم عثمانی از بوکان، عیسی جعفری از بهار و کبودرآهنگ، محمدعلی مقیمی از بهشهر و نکا، بهمن مرادنیا از بیجار، حسین ابراهیمی از بیرجند، وکیل سپه آجیرلو از پارس آباد و بیله سوار، فرهاد شبیری از پاکدشت، فتح الله حسینی از پاوه و جوانرود، علی اکبر کاهیدی از پلدختر، محمد علی پرتوی از پیرانشهر، امیر طاهرخانی از تاکستان، غلامرضا اسد الهی از تربت جام، محمد علی رضایی از تربت حیدریه، سید جلال یحیی زاده از تفت و میبد، بهمن اخوان از تفرش، ابوالفضل نیکنام از تنکابن و رامسر و ستار هدایتخواه از دنا و بویراحمد.

شعبه 5

شکور اکبر نژاد از تبریز، آذرشهر و اسکو، مسعود پزشکیان از تبریز، آذرشهر و اسکو، رضا رحمانی از تبریز، آذرشهر و اسکو، محمدحسین فرهنگی تبریز، آذرشهر و اسکو، علیرضا منادی از تبریز، آذرشهر و اسکو، سیدمحمد رضا میرتاج الدینی از تبریز، آذرشهر و اسکو، شهریار طاهرپور از تویسرکان، محمدرضا رضایی از جهرم، علی اسلامی پناه از جیرفت و عنبرآباد، محمد دهقانی از چناران و طرقبه، حمیدرضا پشنگ از خاش، سیدفاضل موسوی از خدابنده، رضا رحیمی نسب از خرم آباد، ملک شاهی راد از خرم آباد، مصطفی مطورزاده از خرمشهر، شبیر خالقاقی از خلخال، محمدحسین مقیمی از حفین و  سیدمحمد جواد ابطحی از خمینی شهر.

شعبه ششم

اسامی 11 تن از 30 منتخب تهران در شعبه ششم که تصویب اعتبارنامه آنها اعلام شد به شرح زیر است:

مرتضی آقا تهرانی، زهره الهیان، اسدالله بادامچیان، روح الله حسینیان، حمید رسایی، طبیه صفایی، علی عباسپور تهرانی، اسماعیل کوثری، سیدعلی رضا مرندی، علی مطهری و بیژن نوباوه.

شعبه هفتم

محمدرضا سجادیان از خواف و رشتخوار، معید حسینی صدر از خوی، محمدمهدی افشاری از داراب زرین دشت، محمدعلی دلاور از دره گز، سیداحمد آوایی از دزفول، هاشم سواری از دشت آزادگان، سیدمحمد مهدی پور فاطمی از دشتی و تنگستان، محمد محمدی از سلسله و دلفان، شاهرخ رامین از دماوند، عزت الله دهقان از درود و ازنا، علی عزتی از دهلران دره شهر و آبدانان، عسگر جلالیان از دیر، کنگان و جم، سیدناصر موسوی از رامهرمز، مرادعلی منصوری رضی از رامیان و آزادشهر، حسن نوروزی از رباط کریم و محمد مهدی مفتح از رزن.

شعبه هشتم

سیدعلی آقا زاده از رشت، حسن تامینی از رشت، جبار کوچکی نژاد از رشت، محمدرضا محسنی ثانی از سبزوار، علی بروغنی از سبزوار، عباسعلی نورا از زابل، احمدعلی کیخواه از زابل، حسین اسلامی از ساوه، حسین امیری خامکانی از زرند و کوهبان، صمد مرعشی از رودبار، سعد الله نصیری از زنجان، جمشید انصاری از زنجان، اسدالله عباسی از رودسر و املش، سیدرمضان شجاعی کیاسری از ساری، علی اصغر یوسف نژاد از ساری، حسینعلی شهریاری از زاهدان، پیمان فروزش از زاهدان و حسین هاشمیان از رفسنجان.

شعبه نهم

سیدعنایت الله هاشمی از سپیدان، مجید نصیر پور از سراب، نصر الله کوهی از سروستان، فخرالدین حیدری از سقز و بانه، علی اکبر آقایی از سلماس، مصطفی کواکبیان از سمنان، بهروز جعفری از سمیرم، محمدحسین کواکبیان از سنقر، امیر شعبانی از سنندج و دیواندره، عبدالجبار چمنی از سنندج و دیواندره، مجید ناصری نژاد از شادگان، محمود احمدی از شازند، کاظم جلالی از شاهرود، سیدمحمود حسینی دولت آبادی از شاهین شهر، علی مطهری از شبستر، سیدجاسم ساعدی از شوش، سیدمحمد سادات ابراهیمی از شوشتر، عبدالعزیز از سراوان و شهباز حسن پور از سیرجان.

شعبه دهم

نصر الله ترابی از شهرکرد، مصطفی رضا حسینی از شهربابک، عوض حیدرپور از شهرضا، حسین گروسی از شهریار، سیداحمد رضا دستغیب از شیراز، سیدحسین ذوالانوار از شیراز، جعفر قادری از شیراز، محمدرضا حسین نژاد از شیراز، سیدکاظم دلخوش از صومعه سرا، بهمن محمدیاری از توالش و رضوان شهر، اسدالله قره خانی از علی آباد کتول، محمد کریم عابدی از فردوس و طبس، بهمن محمدی از فریدن و فریدون شهر، سیدحسین حسینی از فریمان، محمدحسن دوگانی از فسا، سیدناصر موسوی از فلاورجان، علی میرزایی از فومن و شفت و سیدیونس موسوی سرچشمه از فیروز آباد.

شعبه یازدهم

علی ادیانی‌راد و عزت‌الله تالار پشتی از قائم‌شهر، سواد کوه و جویبار، سیدعماد حسینی از قروه، فرهاد تجری از قصرشیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب، سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد و قدرت‌الله علیخانی از قزوین و آبیک، رضا آشتیانی عراقی، علی بنائی و علی اردشیر لاریجانی از قم، غلامرضا دهقان از کازرون، اصغر گرانمایه‌پور از کاشان، آران و بیدگل، محمدرضا خباز از کاشمر و بردسکن، فاطمه آجرلو و عزیز اکبریان از کرج، ارسلان فتحی‌پور از کلیبر و محمدجواد نظری از بندر ترکمن و کردکوی.

شعبه دوازدهم

غلامرضا کرمی از حوزه انتخابیه کرمان، محمدعلی کریمی از حوزه انتخابیه کرمان، جهانبخش امینی از حوزه انتخابیه کرمانشاه، محمد کرمی‌راد از حوزه انتخابیه کرمانشاه، محمدرضا شعبانی از حوزه انتخابیه کرمانشاه، سیدجواد زمانی از حوزه انتخابیه کنگاور، علی شاهرخی از حوزه انتخابیه کوهدشت، سیدعلی‌محمد بزرگواری از حوزه انتخابیه کهکیلویه، محمدرضا امیری از حوزه انتخابیه کهنوج، سیدقدرت‌الله حسینی‌پور از حوزه انتخابیه گچساران، عبدالرضا ترابی از حوزه انتخابیه گرمسار، ولی اسماعیلی از حوزه انتخابیه گرمی، محمدابراهیم نکونام از حوزه انتخابیه گلپایگان و خوانسار، مهدی مهدی‌زاده از حوزه انتخابیه گناباد، رستگار از حوزه انتخابیه گنبد کاووس و علی‌اصغر حسنی از حوزه انتخابیه لارستان و خنج.

شعبه سیزدهم

محمدعلی ‌حیاتی از لامرد، یوسف ‌قاسمی از لاهیجان، محسن ‌کوهکن از لنجان، مهرداد لاهوتی از لنگرود، سلیمان جعفرزاده از ماکو و چالدران، سیدمحمد موسوی از مبارکه، علیرضا صمیمی از محلات و دلیجان، یوسف نجفی از مراغه، امیدوار رضایی از مسجدسلیمان، یونس اسدی از مشکین‌ شهر، امین‌حسین ‌رحیمی از ملایر و حسن وفایی از ملایر.

شعبه چهاردهم

جواد آرین‌منش از حوزه انتخابیه مشهد و کلات، عفت شریعتی از حوزه انتخابیه مشهد و کلات، محمدرضا فاکر از حوزه انتخابیه مشهد و کلات، سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی از حوزه انتخابیه مشهد و کلات، جواد کریمی قدوسی از حوزه انتخابیه مشهد و کلات، عبدالرضا مرادی از حوزه انتخابیه ممسنی، جلال محمودزاده از حوزه انتخابیه مهاباد، کاظم فرهمند از حوزه انتخابیه مهریز و بافق، جهانبخش محبی‌نیا از حوزه انتخابیه میاندوآب، سیدمحمدرضا حاجی‌اصغری از حوزه انتخابیه میانه، سیدحسین هاشمی از حوزه انتخابیه میانه، سیدعلی میرخلیلی از حوزه انتخابیه میناب، سیدنجیب حسینی از حوزه انتخابیه مینودشت، حسین حسنی بافرانی از حوزه انتخابیه نایین، حمید سعادت از حوزه انتخابیه نجف‌آباد، محمد ضابطی از حوزه انتخابیه نطنز و علی زنجانی حسنلویی از حوزه انتخابیه نقده.

شعبه پانزدهم

احمد ناطق نوری از نور و محمودآباد، انوشیروان محسنی بندپی از نوشهر، مهدی صناعی از نهاوند، محمدرضا صابری از نهبندان، محمد سقایی از نیریز، سیدعلی حسینی از نیشابور، حسین سبحانی نیا از نیشابور، سید حسین نقوی حسینی از ورامین، غفار اسماعیلی از هشترود، حمیدرضا حاجی بابایی از همدان، سیدمحمد کاظم حجازی از همدان، علی اکبر اولیاء از یزد و صدوق، اسفندیار اختیاری از حوزه انتخابیه زرتشتیان، یوناتن بت کلیا از حوزه انتخابیه مسیحیان آشوری و کلدانی، روبرت بگلویان از حوزه انتخابیه مسیحیان ارامنه جنوب ایران، گیورک وارطان از حوزه انتخابیه اقلیت دینی ارامنه شمال، سیامک مورصدق از حوزه انتخابیه اقلیت دینی کلیمیان.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet