هدر موبایل
1389/09/18 14:20:00
سرویس سیاسی
محمدتقی رهبر:

ترور دانشمندان هسته‌ای،رسوایی غربی‌ها است

**نماینده مردم اصفهان درباره ترور دانشمندان فیزیک هسته‌ای کشور گفت: طبق اطلاعات به دست آمده از وزارت اطلاعات مشخص شده است که این امر توسط نهادهای اطلاعاتی رژیم صهیونیستی و آمریکا صورت گرفته است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،"محمدتقی رهبر" نماینده اصفهان در گفتگو با روزنامه نسل فردا اصفهان درباره علت بروز چنین اتفاقات و ترورهایی از سوی دشمنان نظام اسلامی تأکید کرد: زمانی که این سازمان‌ها اسامی دانشمندان هسته‌ای ما را اعلام می‌کنند یعنی اینکه اطلاعاتی را به دست آورده‌اند. متأسفانه سردمداران کفر جهانی هم که نمی‌خواهند این کشور رشد کند، عقده‌های دل خود را این طور خالی می‌کنند، اما آنها کور خوانده‌اند. چنین مسائلی تأثیری در پیشرفت و تحولات علمی ما ندارد.

رهبر با اشاره به مراسم تشییع پیکر شهید شهریاری و حضور گسترده مردم خاطر نشان کرد: همه دیدند که در تشییع پیکر شهید شهریاری شاگردان وی چگونه به میدان آمدند. ده‌ها و هزاران نفر از این دانشمندان، با استعدادی که دارند می‌آیند و کار خود را ادامه می‌دهند اما استکبار جهانی باید بداند که نمی‌تواند ملت ما را از راهی که انتخاب کرده است، باز دارد.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس فعالیت تروریستی کشورهای غربی نیز اشاره کرد و افزود: ننگ و رسوایی چنین مواردی برای آنهایی است که می‌گویند با تروریسم مخالفند. آنها چند سال است به دنبال بن لادن هستند در صورتی که بن‌لادن در آستین خود آنها جای گرفته است. آنها منافقان را از فهرست تروریست‌ها خارج می‌کنند اما به دنبال تروریست‌ها می‌گردند. به هر حال رسوایی آنها روز به روز بیشتر خواهد شد. البته ملت ما هم راه خود را انتخاب کرده است و اگر شهریاری‌ها می‌روند به جای وی ده‌ها شهریاری دیگر حضور دارند که راه آنها را ادامه دهند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet