انتخابات ریاست جمهوری
1389/09/19 12:31:00
سرویس سیاسی
یاددداشتی از فولادگر؛

تداوم سیاست استعمار پیر

**حمید رضا فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی به بررسی انتشار اسناد در سایت ویکی لیکس، اهداف دشمنان از اقدامات تروریستی اخیر و وظیفه مسئولین امنیتی کشور در این راستا پرداخته است.

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، متن این یادداشت که در روزنامه نسل فردا اصفهان منتشر شده در پی می آید:

در حدی که اطلاع داریم، انتشار اسنادی در سایت ویکی‌لیکس بیشتر با هدف تنش‌زایی و اختلاف انداختن بین ملت‌های مسلمان انجام شده است. انتشار این اسناد هم در شرایطی که مسئولان دولتی ایران به دنبال وحدت دنیای اسلام هستند و می‌خواهند تنش‌زدایی کنند، صورت می‌گیرد. به نظر می‌رسد این کار هم در تداوم کارهای استعمار پیر مبنی بر سیاست تفرقه بینداز و حکومت کن با روش‌های نو باشد.

این درحالی است که در ترور دانشمندان هسته‌ای ایران ردپای شورای امنیت سازمان ملل نیز دیده می‌شود و به‌هرحال شورای امنیت دراین باره مسئول است؛ چون در درجه اول این شورای امنیت بود که فهرست دانشمندان هسته‌ای ایران را منتشر کرده و به نوعی چراغ سبز را به تروریست‌ها و حامیانشان نشان داده است. درجه دوم کشورهایی هستند که از تروریسم حمایت می‌کنند و در درجه بعدی کشورهایی قرار دارند که در مقابل چنین اقدامات ناجوانمردانه‌ای سکوت می‌کنند. به نظر می‌رسد همه اینها در این اقدام شنیع مقصر باشند. البته مسئولان سیستم‌های امنیتی کشور ما باید بیشتر مراقب باشند و از این سرمایه‌ها بیشتر حفاظت کنند. اگرچه در طول تاریخ انقلاب دیده‌ایم که این ترورها تأثیری در بازگشت به عقب ملت ما ندارد. کدام حادثه تروریستی در 30 سال گذشته موجب شده است که ما از اهداف انقلاب خود عقب نشینی کنیم؟

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet