خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/09/20 11:06:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عابدی:

فرهیختگان باید مراقب باشند که به اقتدارملی و اسلامی ایران خدشه‌ای وارد نشود

**عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: فرهیختگان باید به اقتدار ملی و اقتدار اسلامی که این دو با هم عجین شده‌اند و اهداف انقلاب توجه داشته و مراقب باشند که اینها خدشه دار نشوند.

محمدکریم عابدی نماینده فردوس و طبس و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت و گو با فارس در خصوص فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در نشست با فرهیختگان در خصوص الگوی اسلامی-ایرانی توسعه و کشور اظهار داشت: مقام معظم رهبری از فرهیختگان جامعه و صاحبان اندیشه و قلم دعوت می‌کنند و چشم انداز ایران 1404را مورد تأکید قرار می‌دهند.

این نماینده مجلس هشتم رهبر معظم انقلاب در این جلسه و نشست تفکر راهبردی اسلام ناب محمدی یا اسلام ایرانی را مورد توجه قرار دادند و طی این جلسه از فرهیختگان درخواست‌هایی کردند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس خاطرنشان کرد: یکی از اهداف مقام معظم رهبری در نشست با فرهیختگان این بود که از آنها خواستند هرکاری را که انجام می‌دهند از چشمه ذلال قرآن و عترت سرچشمه گرفته باشد که شامل همان کتاب‌های مذکور است.

این نماینده مجلس هشتم در ادامه گفت و گوی خود به خبرنگار فارس گفت: موضوع دیگر که در این نشست مورد تأکید قرار گرفت این بود که فرهیختگان باید به اقتدار ملی و اقتدار اسلامی که این دو با هم عجین شده‌اند و اهداف انقلاب توجه داشته باشند و مراقب باشند که اینها خدشه دار نشوند.

عابدی وحدت را برای حفظ اقتدار ملی ضروری دانست و افزود: همچنین رهبری در این نشست درخواست کردند که پیشرفت و توسعه ایرانی اسلامی مربوط به همه نقاط کشور از جمله مناطق دورافتاده است.

وی ادامه داد: همچنین مقام معظم رهبری خواستند که فرهیختگان ما به سمت ایران اسلامی بروند که پیشرفت و توسعه عدالت محور در آن حاکمیت و پیاده شده باشد.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با یاداوری اینکه ایشان در این جلسه بر رضایت مردم تأکید کردند، گفت: تکامل انسانی در رضایتمندی مردم است لذا باید هنر، علم، فکر، نشاط، شادابی، ورزش و زندگی منطقی را به جامعه نشان داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet