هدر موبایل
1389/09/20 12:13:00
سرویس کمیسیون ها
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی

از تعطیلی پنجشنبه‌های مدارس ابتدایی روستاها استقبال می‌کنیم

**نایب رئیس دوم کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با استقبال از طرح تعطیلی مدارس ابتدایی روستاها در روزهای پنجشنبه گفت: اگر این بحث عملی شود فرصتی برای معلمان مدارس ابتدایی پیش می آید که به کارهای مطالعه و تحقیق بپردازند.

"غلامحسین مسعودی ریحان" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت با یادآوری اینکه معلمان ابتدایی که از شنبه تا پنجشنبه در مدارس روستایی مشغول به کار هستند فراغت کافی برای کارهای علمی و تحقیقی ندارند تاکید کرد: این طرح به معلمان اجازه می دهد در کلاس های ضمن خدمت شرکت کنند و فرصتی کافی برای مطالعه داشته باشند.

وی افزود: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی قطعا موضوع تعطیلی مدارس ابتدایی روستاها در روزهای پنجشنبه را بررسی خواهد کرد.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی همچنین درباره مطرح شدن موضوع ادغام 2 وزارتخانه آموزش و پرورش و وزارت علوم گفت: درست است که وظایف این 2 وزارتخانه همسو است اما نباید بدون کار کارشناسی اقدامی کرد.

وزیر آموزش و پرورش چندی قبل از تعطیلی مدارس ابتدایی روستاها، در روزهای پنجشنبه خبرداد و گفته بود: این تعطیلی شامل دانش اموزان راهنمایی و دبیرستان که در کلاس های چند پایه مجتمع های آموزشی روستایی تحصیل می کنند نیز می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet