شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/09/20 12:18:00
سرویس اقتصادی
عباس رجایی:

دولت نهم درحوزه عمرانی پرحجم کار کرده است

**نماینده مردم اراک درمجلس شورای اسلامی ضمن برشمردن تعدادی از پیشنهادات خود جهت جایگیری در لیست مصوبات استانی گفت:مهم این است که پروژه‌هایی که به تصویب می‌رسند اجرایی شوند.

"عباس رجایی" در گفتگو با هفته‌نامه «وقایع استان» مرکزی افزود:پروژه‌های دو سفر قبلی به خصوص پروژه‌هایی که طولانی‌مدت بوده‌اند در بخش عمرانی لنگیده‌اند
.عباس رجایی تصریح کرد: علی‌رغم کاستی‌ها، در مجموع روند پروژ‌‌ه‌ها در استان راضی‌کننده بوده است و امیدواریم در مجموع این سفر‌های استانی بتواند نتایج خوبی برای عمران و توسعه منطقه به همراه داشته باشد.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به طور کلی دولت های نهم و دهم در بخش پروژه‌های عمرانی پرحجم کار کرده است که این نقطه مثبتی برای دولت است.

نگاهی به بخشی از پیشنهادات عباس رجایی درخصوص حوزه انتخابیه جهت جایگیری در مصوبات:

خروج خطوط راه‌آهن از شهر اراک،دوخطه شدن خط ‌آهن اراک - قم،استفاده و بهره‌برداری از پساب‌ها در کشاورزی،باروری ابرها،ساخت و تکمیل جاده داودآباد،پیگیری مسئله مربوط به راه‌آهن سریع‌السیر،ساخت و تکمیل تقاطع‌های غیرهمسطح در سطح شهر،مطالعه اکوتوریسم در تالاب میقان،ایجاد دانشگاه کشاورزی در شهرستان کمیجان،طرح توسعه وفس - شراء (شامل سه شهرستان اعم از توسعه روستاها، راه‌ها، کشاورزی و دامپروری و صنعت)،خروج لوله‌های نفت و گاز از داخل شهر کمیجان وتوسعه حوزه‌های علمیه در اراک و کمیجان.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet