هدر موبایل
1389/09/20 15:24:00
سرویس سیاسی
لاریجانی در نشست خبری- 2

دولت هرچه زودتر لایحه بودجه را به مجلس ارائه دهد

**رییس مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه پنجم توسعه جزء اسناد اجرایی مهم کشور است و مانند سند چشم انداز بیست ساله که برای فاصله بیست ساله مورد توجه قرار گرفته است مهم است.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که روند بررسی برنامه پنجم توسعه را بعنوان یک نقشه مهم در پیشرفت کشور را چگونه ارزیابی می کنید و پیش بینی شما از ارائه بودجه سال 1390 به مجلس چیست، اظهار کرد: برنامه پنجم توسعه خیز پنج ساله ای برای رسیدن به سند چشم انداز است و به صورت همه جانبه حرکت توسعه کشور را در نظر گرفته است و تا حدود زیادی هم این امر محقق شده است اما تحقق نهایی آن بیشتر در ارتباط با ساز و کار اجرایی آن است.

لاریجانی با تاکید بر اینکه ساز و کارهای مهمی باید به این برنامه اضافه شود، گفت: در بندهای مختلف آن دستورالعمل های مختلفی باید پیش بینی شود و آغاز برنامه همزمان با آغاز سال آینده است.

وی همچنین با اشاره به ارائه بودجه سال 90 از سوی دولت افزود: 15 آذرماه زمانی است که دولت باید بودجه را به مجلس تقدیم کند و با دولت صحبت هایی در این رابطه شده تا هرچه سریعتر ارائه شود.

البته به این دلیل که بودجه باتوجه به چهارچوب های خاص زمانش مشخص است دولت نیز اظهار کرده است کارهای اولیه آن انجام شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet