هدر موبایل
1389/09/20 17:00:00
سرویس سیاسی
لاریجانی در نشست خبری- 21

سوال از رییس جمهور حق نمایندگان است

**رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که سوال از رییس جمهور حق نمایندگان است اما طراحان این سوال نیز می دانند که زمان برای طرح این موضوع مناسب نیست.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوال خبرنگاری در رابطه با برنامه های آینده مجلس در رابطه با حمایت از کاروان کمک رسانی مردم غزه گفت: آقای شیخ الاسلام که مسئول امور بین الملل مجلس هستند خود را به طور کامل وقف این موضوع کرده اند و پیگیر مسئله کمک رسانی به غزه هستند.

لاریجانی با تاکید بر اینکه حمایت از آنها وظیفه اسلامی و انسانی ما است افزود: این موضوع چندین بار در جلسه بین المجالس آسیا مطرح شده و به آن نیز توجه شده است، به طوری که بسیاری از شخصیت های آسیایی و دوستان ایرانی به این کاروان کمک می کنند و قرار است این کاروان دوشنبه مهمان مجلس شورای اسلامی باشد.

وی اظهار کرد: کمک به کاروان غزه و مردم فلسطین که در انحصار هستند امری مهم و اسلامی است و مجلس نیز در این زمینه پافشاری می کند.

لاریجانی همچنین در پاسخ به سوال دیگر این خبرنگار در رابطه با اینکه آیا شرایط را برای طرح موضوع سوال از رئیس جمهوری مناسب می دانید یا نه، گفت: این حق نمایندگان است که از رئیس جمهوری سوال کنند و من هم نمی توانم به عنوان رئیس مجلس آنها را از حقشان منصرف کنم.

وی تاکید کرد: البته کسانی که پیگیر این موضوع هستند به تمام زوایا و شرایط امروز توجه دارند و خودشان نیز زمان را برای طرح این موضوع مناسب نمی دانند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet