هدر موبایل
1389/09/20 17:18:00
سرویس سیاسی
لاریجانی در نشست خبری-26

با تخریب رجال سیاسی مخالفم

**رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به خبرنگار روزنامه فرهنگ آشتی مبنی بر اینکه ارزیابی شما از مواضع آقای هاشمی رفسنجانی چیست، با اشاره به مواضع رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نباید آقای هاشمی را تخریب کرد، هر کس مسیر خودش را دارد و من اصولا با تخریب رجال سیاسی مخالف هستم

به گزارش خبرگزاری خانه ملت لاریجانی افزود: ایشان یک فرد با سابقه در انقلاب هستند به طوری که نقش موثری در انقلاب، جنگ و سیاست داشتند، در مقام رئیس جمهوری نیز کارهای زیادی انجام دادند و من نیز مدتی در وزارت فرهنگ و ارشاد و همچنین در رادیو و تلویزیون با ایشان همکاری داشتم.

وی با تاکید بر اینکه ایشان خصوصیات برجسته ای به عنوان یک مسئول اجرایی دارند گفت: امید و کار زیاد ایشان را به مدیر موفقی تبدیل کرد اما هر سیاست مداری می تواند نقاط قوت و ضعفی داشته باشد و در مورد ایشان نیز ایرادات و انتقادهایی وارد کنند.

رئیس قوه مقننه افزود: همانطور که خود ایشان نیز بارها گفته اند من برای تحقق نظرات مقام معظم رهبری همواره در تلاش هستم و همین موضوع است که از او یک مدیر موفق ساخته است.

لاریجانی همچنین به انتخابات اخیر اشاره کرد و گفت: در انتخابات ریاست جمهوری اخیر و حوادث پس از انتخابات بود که انتقاداتی به ایشان وارد شد برخی توقع داشتند که ایشان نقش بارزتری در این جریان ها داشته باشند اما به کار بردن روش های تخریبی در این زمینه نادرست است.

وی تاکید کرد: ممکن است ایرادهایی به فرزندانشان وارد شود اما نباید خود آقای هاشمی را تخریب کرد، هر کس مسیر خودش را دارد و من اصولاً با تخریب رجال سیاسی مخالف هستم و اینگونه روش ها را مناسب و درست نمی دانم.

وی اظهار امیدواری کرد که مسیر حرکت به گونه ای باشد که آقای هاشمی نیز با لحن عاطفی خود بر آن تاکید داشتند که همواره بر سعادت کشور و رهنمودهای مقام معظم رهبری راسخ و پایبند باشند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet