شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1386/05/16 10:02:00
سرویس سیاسی

رئیس مجلس: موسسه پژوهشی رویان نمونه بارز موفقیت جهاد دانشگاهی است

رئیس مجلس با تبریک سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، موسسه پژوهشی رویان را نمونه بارز موفقیت این نهاد توصیف کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، غلامعلی حدادعادل در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی روز سه شنبه با اشاره به فرارسیدن سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی خاطرنشان کرد: به خاطر داریم در سال 59 که شادی و شور و شوق حاصل از پیروزی انقلاب مردم را از همه سو با عشق به کار و خدمت به حرکت درآورده بود، جهاد دانشگاهی بوجود آمد.

وی افزود: همانطور که توده‌های مردم تحت عنوان جهاد سازندگی به خدمت به کشور پرداختند، دانشگاهیان هم برای ایجاد حرکت در فعالیت‌های علمی و گسترش روح جهادی در دانشگاه‌ها، جهاد دانشگاهی را تشکیل دادند.

رئیس مجلس با بیان اینکه جهاد دانشگاهی در طول این سال‌ها یک نهاد موفق بوده است، متذکر شد: امروز ما شاهد به بار نشستن کوشش‌های مدیران سال‌های گذشته و جهادگران دانشگاهی و همچنین مدیران و محققان امروز این نهاد هستیم.

حدادعادل تصریح کرد: یکی از نمونه‌های بارز موفقیت جهاد دانشگاهی موسسه پژوهشی رویان است که باعث افتخار کشور در سطح جهانی شده است.

وی ادامه داد: دوستان ما در جهاد دانشگاهی نشان دادند که ایمان و اعتقاد به خدا بهترین محرک برای توسعه و پیشرفت علمی است. ما سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی را به همه استادان دانشگاه‌ها و آنهایی که در این نهاد مقدس خدمت می‌کنند تبریک می‌گوییم و برای آنها آرزوی موفقیت روز افزون داریم.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet