هدر موبایل
1389/09/20 18:05:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
زارعی مطرح کرد:

احترام به حقوق ملت ایران خط قرمز مذاکرات با 1+5

**نماینده مردم تهران در مجلس از مواضع تیم‌مذاکره کننده کشورمان با ۱+۵ تقدیر کرد و گفت که مذاکرات با احترام به حقوق ملت ایران استمرار خواهد داشت.

علی‌اصغر زارعی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به مذاکره راهبردی تهران با 1+5 اظهار داشت: کشورهای 1+5 با این امید که تحریم‌ها و فشارهای غرب ملت ایران را مجبور به عقب نشینی کرده است در مذکرات حاضر شده بودند اما تیم مذاکره کننده ایران با قدرت تمام از حقوق ملت ایران دفاع کرد.

وی با بیان حق و حقوق ملت ایران قابل مذاکره نیست، افزود: مذاکره تهران با 1+5 طبق شروطی که تهران اعلام کرده بود انجام شد؛ به طوری که سؤالات جمهوری اسلامی ایران از کشورهای مذاکره کننده در این مذاکرات مطرح شد و غرب باید در مذاکره آتی به سؤالات ایران، پاسخ دهد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مذاکره تحت فشار برای ملت ایران قابل پذیرش نیست، تصریح کرد: کشورهای 1+5 برای اینکه از مذاکره با تهران نتیجه بگیرند باید نحوه برخورد با ملت ایران را تغییر دهند و محترمانه با ملت ایران سخن بگویند.

زارعی با بیان اینکه مذاکره ایران با 5+1 تا زمانی که غربی‌ها محترمانه با ایران سخن نگویند نتیجه بخش نخواهد بود، خاطرنشان کرد: همانگونه که مسئولان کشورمان اعلام کردند ملت ایران اهل گفت‌وگو و مذاکره است منتهی این مذاکره باید با رعایت حقوق ملت ایران صورت بگیرد.

وی در پایان از مواضع تیم‌مذاکره کننده کشورمان با 1+5 تقدیر کرد و گفت که مذاکرات با احترام به حقوق ملت ایران استمرار خواهد داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet