خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت امام رضا (ع)
1389/09/20 11:08:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
زاکانی مطرح کرد:

معرفی سه گروه اخلالگر در هدفمندی‌یارانه‌ها

**نماینده مردم تهران با بیان اینکه عناصر اخلال‌گر در هدفمندی یارانه‌ها مشخص‌اند، گفت: می‌توانیم به اخلالگران در هدفمندی یارانه‌ها لقب "فتنه‌گرهای نوین" را بدهیم.

علیرضا زاکانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به تلاش عده‌ای برای ایجاد اخلال در هدفمندی یارانه‌ها اظهار داشت: هدفمندی یارانه‌ها بزرگترین جراحی اقتصادی کشور است که اجرای چنین طرح بزرگی طی سال‌های گذشته ‌سابقه ندارد.

وی افزود: کار بزرگی مانند هدفمندی یارانه‌ها با وجود تمام خوبی‌هایی که دارد، مقداری هم فشار در پی دارد، اما تبیین درست کار می‌تواند این فشارها را کاهش دهد و باعث مشارکت بیشتر مردم در اجرای این طرح شود.

نماینده مردم تهران با بیان اینکه اطلاع‌رسانی درست در خصوص هدفمندی یارانه‌ها می‌تواند سیاه‌نمایی‌ها در این زمینه را خنثی کند، ادامه داد: عده‌ای قصد دارند با سیاه‌نمایی علیه هدفمندی یارانه‌ها کشور را از این کار بزرگ محروم کنند، لذا باید گفت هر کسی که در راستای کارشکنی و ممانعت از این کار بزرگ فعالیت کند، در واقع پشت پا به منافع ملی کشور زده است و اموری را پیگیری ‌کرده که به نفع کشور نیست.

زاکانی با بیان اینکه می‌توانیم به اخلالگران در هدفمندی یارانه‌ها لقب فتنه‌گرهای نوین را بدهیم، اظهار داشت: هر تعبیری را می‌توان در خصوص این عده به کار برد چرا که عناصر اخلال‌گر در هدفمندی یارانه‌ها مشخص‌اند.

وی در این رابطه بیان داشت: افرادی که به اخلال در هدفمندی دامن می‌زنند چند دسته‌اند، یک گروه از این افراد عناصر ضد انقلاب هستند و فتنه‌گری می‌کنند که این عده کاملا معلوم‌الحال و مشخص هستند و این عده هیچ خوبی و حُسنی را برای کشور نمی‌پسندند؛ بر این اساس با اجرای هدفمندی هم مخالفت می‌کنند.

زاکانی گفت: این عده در ادامه اقدامات فتنه‌گرانه سال گذشته خود به دنبال این هستند که از این فرصت استفاده کنند و اقدامات خود را ادامه دهند.

عضو کمیسیون اصل نود مجلس اظهار داشت: یکی دیگر از گروه‌هایی که قصد ایجاد اخلال در هدفمندی را دارند، گروه‌های فرصت‌طلب اقتصادی هستند که با این جراحی بزرگ اقتصادی راه سوءاستفاده آنها بسته می‌شود، بر این اساس این عده دست و پا می‌زنند تا این طرح اجرایی نشود.

زاکانی تصریح کرد: گروه دیگر، افرادی هستند که اطلاع کافی از ابعاد و اهمیت موضوع هدفمندی یارانه‌ها ندارند و از بابت دلسوزی برخی مسائل را بیان می‌کنند ولی این عده به آینده نگاه ندارند و نمی‌دانند که عدم اجرای این طرح چه مشکلاتی برای کشور پیش می‌آورد.

نماینده مردم تهران گفت: با هر سه گروهی که ذکر شد، باید با تدبیر برخورد کرد و البته نوع مواجهه با هر کدام از این گروه‌ها نیز کاملا متفاوت است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet