هدر موبایل
1389/09/21 09:45:00
سرویس اقتصادی
مفتح :

پیگیر جدی رفع مشکل آب شرب در رزن هستم

**نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی از پیگیری برای حل مشکل آب شرب در حوزه انتخابی خود خبرداد.

"محمدمهدی مفتح " نماینده رزن در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با روزنامه «همدان پیام» همدان گفت:برای رفع مشکل آب شرب روستاها در حوزه انتخابی خرداد ماه سال جاری نماینده وزیر نیرو به رزن آمد و به بررسی روستاها پرداخت.

وی گفت: پس از این بررسی‌ها خودم نیز دوبار با این موضوع با وزیر نیرو جلسه‌ای برگزارکردیم و راهکارهای حل این معضل را بررسی کردیم.

نماینده مردم رزن ادامه داد: هفته گذشته نیز در فرمانداری جلسه‌ای را با مسئولان اجرایی استان برگزار کردیم که امیدوارم رفع این مشکل هرچه سریع‌تر عملیاتی شود. این نماینده با اشاره به آب زمین‌های کشاورزی گفت: استان همدان منهای بخش جنوبی هیچ رودخانه دائمی ندارد و ما از نظر منابع آبی غنی نیستیم، اما نقطه قوت ما در شهرستان این است که بالاترین میزان آبیاری تحت فشار و بارانی را در کشور داریم.

این نماینده افزود: متوسط آبیاری تحت فشار در کشور کمتر از 15 درصد است، اما روستاهای ما تا 62 درصد از این شیوه برای آبیاری زمین‌های خود بهره می‌برند.

مفتح در پایان با اشاره به گازرسانی به روستاها نیز گفت: از آنجا که ما سردسیر‌ترین منطقه در همدان هستیم، نیاز به گازرسانی به این حوزه انتخابی ضرورت ویژه‌ای دارد و ضمن تقدیر از زحمات مسئولان امیدوارم با توجه به ویژگی منطقه، روند گازکشی سرعت بیشتری یابد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet