هدر موبایل
1389/09/21 09:59:00
سرویس سیاسی
جعفری:

ویکی‌لیکس در راستای جنگ نرم ایجاد شد

**نماینده بهار و کبودراهنگ گفت: سایت ویکی‌لیکس یکی از سایت‌هایی است که زیر نظر سازمان‌های جاسوسی فعالیت می‌کند و در راستای جنگ نرمی است که امروزه در دنیا مطرح است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت،"عیسی جعفری" نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در گفت‌وگو با همدان پیام گفت: در حال حاضر دنیا شیوه مبارزاتش را تغییر داده و به سمت تخریب مطبوعاتی و رسانه‌ای رفته است که برد زیادی دارد.

وی افزود: یکی از اهداف این گونه سایت‌ها تخریب شخصیت‌های دلسوز و ارزشمند نظام است. این ترفند یک شیوه غیراخلاقی است که برای یکسری از افراد سودجو که مخالف نظام جمهوری اسلامی هستند پایگاهی شده تا از این طریق مطالبی را که می‌خواهند عنوان کنند و بعضی افراد نادان آن اخبار و مطالب را باور می‌کنند، اما خوشبختانه دست این افراد برای مردم ایران و مردم بسیاری از کشور‌های دنیا رو شده و آنها متوجه شدند که این افراد می‌خواهند با استفاده از این حرکات غیراخلاقی و زشت به تخریب دولت‌ها و حکومت‌هایی که مردمی هستند، بپردازند.

جعفری درادامه اظهار کرد: همان طور که می‌دانید سرمایه و پول این گونه مراکز از طریق کشورهای استکباری آمریکا، اسرائیل و دیگر کشورهای غربی تأمین می‌شود. به نظر من باید جمهوری اسلامی ایران این گونه سایت‌ها را به مردم و جوانان، به‌خصوص دانشجویان معرفی کند تا آنها بدانند که مسائل و گفته‌هایی که در این گونه رسانه‌ها درج می‌شود به جز ضربه زدن به نظام هدف دیگری را دنبال نمی‌کنند و مردم ما باید با هوشیاری تمام مقابل این دسیسه‌ها ایستادگی کنند تا فریب این گونه مسائل را نخورند.

وی ادامه داد: متأسفانه ما شاهد آن بودیم بعضی افرادی که زمانی در کشور ما حرفی برای گفتن داشتند خود را به این سایت‌ها وابسته کرده‌اند و از نظام و انقلاب فاصله گرفته‌اند، آنها باید بدانند که رفتن به این سمت و سو جایگاه آنها را از بین می‌برد.

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در ارتباط با واکنش ایران در مورد این گونه دسیسه‌ها گفت: در این مورد برخورد ما دو بعد داریم؛ یکی در بخش داخلی است که ایران باید این حرکات را در داخل کشور به شدت محکوم کند و آگاهی لازم را به مردم بدهد تا آنها بدانند که این رسانه‌ها از کجا تغذیه می‌شوند و در عرصه بین‌المللی هم باید عکس‌العمل سریع از خود نشان دهد تا این دسیسه‌ها نابود شوند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet